









2 799 ₴
1 499 ₴
Самовпевнений килим від польського бренду Springos допоможе вам зробити нічку в польових умовах комфортною. За лічені хвилини і без зайвих турбот, він перетворюється з маленької комори в повноцінне спальне місце розміру 180 x 50 смІдеально підходить для кемпінгу, відпочинку на пляжі або просто в саду.
Розвертається килимок в кілька простих кроків: для початку його необхідно розправити, потім відкрити клапан і почекати поки він досягне необхідних розмірів, після чого клапан закривається. Саме завдяки особливому внутрішньому наповнювачу з пенополиуретана килимок набирає об'єм. Наручний матеріал - полиэстер, міцний і практичний, дуже легкий у догляді. Виробництво демонструє хороші теплоізоляційні і водонепроникні властивості. Крім того, він ліпше згладжує нерівність поверхні, ніж звичайний каремат.
Важно! Під час першого використання килимок може надутися трохи довше. Також, при тривалому хроніку рекомендується залишати клапан відкритим, а сам килимок розправлений або влаштований у два-три рази.
ОСОБЕННОСТИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1500 г |
| Довжина | 180 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 1500 |
| Вид | Каремати |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Чехол у комплекті |
| Розміри | 180 x 50 x 5 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Самовпевнені |