









1 859 ₴
799 ₴

Гірлянда сітка від польського бренду Springos – невід'ємний атрибут новорічних свят! Стане ідеальною прикрасою вашого будинку, балкона або під'їзду, а холодне біле свічення створює незрівнянну магічну атмосферу та різдвяний настрій!

Світлодіодну гірлянду можна використовувати як із зовні, так і в приміщенні. Крім того, її можна поєднувати в набори (до 3 штук) завдяки герметичним з'єднанням з класом захисту IP44. Довжина освітлювальної частини становить 2.6 м, додатково провід живлення має довжину близько 3 м. Світлодіодні лампочки є водонепроникними, розміщені на міцному мідному дроті Ø 1.3 мм, стійкому до низьких температур.
Подаруйте собі та своїм близьким казковий настрій із гірляндами Springos!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шнура живлення | 3 м |
| Кількість ламп | 160 шт. |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 160 шт. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип гірлянди | Сітка кімнатна |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Класична |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 5600 мм |
| Ширина | 2600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Чорний |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид | Гірлянди-сітки (Net-light) |
| Довжина проводу з лампами | 2.6 м |
| Загальна довжина гірлянди | 5.6 м |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Кольорова гама | Холодний білий |
| Колір проводу | Чорний |
| Колір свічення | Холодний білий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість джерел світла, шт | 160 |
| Кількість режимів свічення | 8 |
| Можливість з'єднання гірлянд | Є |
| Напружа, В | 220 В, 240 В |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Вуличні, Внутрішні |
| Форма насадки | Класична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Світло | Світлодіодний |
| Контролер | Без контролера |
| Кількість кольорів | 1 |
| Матеріал дроту | Каучук |
| Особливості | Морозостійкі |
| Призначення | На двері, На дерево, На будинок, На камін, На дах, На сходи, На вікно, На фасад |