







718 ₴

Гірлянда від польського бренду Springos - невід'ємний атрибут новорічних свят! Стане ідеальною прикрасою вашого будинку, балкона чи під'їзду та створить неповторний різдвяний настрій! Від інших гірлянд дана модель відрізняється ніжними зірками, замість звичайних лампочок. Тепле біле свічення створює незрівнянну магічну атмосферу.

Довжина освітлювальної частини становить 10 м, на ній знаходиться 100 енергоефективних світлодіодів у вигляді крапель роси. Живляться вони від мережі 220 В (блок живлення йде в комплекті). На відміну від аналогів, в даній моделі використовується мідний провід і яскравіші і водостійкі діоди, їх навіть можна занурювати у воду (без харчування), гірлянда і далі працюватиме. На блоці є кнопка управління, за допомогою якої, користувач може самостійно вибрати один з 8 режимів світіння.
Подаруйте собі та своїм близьким казковий настрій із гірляндами Springos!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шнура живлення | 3 м |
| Кількість ламп | 100 шт. |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 100 шт. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип гірлянди | Нитка кімнатна |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Крапля |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Розміри | |
| Довжина | 13000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Сірий |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид | Гирлянді-нітки (String-light) |
| Довжина проводу з лампами | 10 м |
| Загальна довжина гірлянди | 13 м |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Кольорова гама | Холодний білий |
| Колір проводу | Сріблястий |
| Колір свічення | Холодний білий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість джерел світла, шт | 100 |
| Кількість режимів свічення | 8 |
| Можливість з'єднання гірлянд | Немає |
| Напружа, В | 220 В, 240 В |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Внутрішні |
| Форма насадки | Крапля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Світло | Світлодіодний |
| Контролер | Без контролера |
| Кількість кольорів | 1 |
| Матеріал дроту | Мідний дріт |
| Призначення | На двері, На дерево, На камін, На сходи, На вікно |