








1 118 ₴
Килимок виготовлений з м'якого матеріалу ПВХ товщиною 6 мм, стійкого до зношення. Килимок ідеально підходить для всіх видів вправ, зокрема: йога, пілатес, фітнес. Коврик легкий в транспортуванні та зберіганні. Цей мат також характеризується низькою вагою та високою гнучкістю.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Колір | Фіолетовий |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 61 см |
| Довжина | 173 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1240 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Нековзна поверхня |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Товщина | 6 мм. |