









20 695 ₴
Веслувальний тренажер inSPORTline Thenar - це зручний домашній тренажер, який можна легко заховати в кутку або гардеробі після тренування. Завдяки магнітній гальмівній системі тренажер надзвичайно тихий і кожен рух плавний.
Щоб встановити один із 8 рівнів навантаження, використовуйте зручний важіль під ручкою. На дисплеї відображаються всі основні дані, такі як час, відстань, калорії та кількість ударів. Ви також можете встановити навчальну ціль і дивитися зворотний відлік на екрані.
Додатковою перевагою є підставка, на яку можна поставити мобільний телефон або планшет і дивитися фільми під час тренування або слухати улюблену музику. Гребний тренажер ідеально підходить для тренувань вдома!
Основні характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Магнітний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага маховика | 5 кг |
| Функции компьютера | Дистанція, Швидкість |
| Вага | 31.2 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 98 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/ Оплата | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
| Окружність грудей (см) | 8 |
| Вага пристрою | 31.20 кг |
| Система вирівнювання нерівностей підлоги | Да |
| Категорія користування | для дому |
| Максимальна висота користувача | 195 см. |
| Нагрудний ремінець | Ні. |
| Система опору | Магнітний |
| Регулювання опору | Ручне |
| Програма HRC | Ні. |
| Транспортні колеса | Да |