




2 945 ₴
2 768,30 ₴
Джампер палиця стрибалка пого стік WORKER Pogo Stick 500 для дітей палиця стрибалка на пружині
Стрибальна планка WORKER Pogo stick 500 - це функціональний інструмент для тренувань, який покращує рівновагу, спритність та фізичну підготовленість. Pogo Stick 100 допомагає швидко зміцнити м’язи верхньої частини тіла та ніг. Стрибки на палиці - чудова підготовча підготовка до сноуборду, мотокросу та багато іншого. Використання Pogo надзвичайно інтуїтивно, для того, щоб оволодіти цією здатністю, потрібно лише кілька хвилин. На тренуваннях з підтягувальною штангою рекомендується носити відповідний захисний одяг та аксесуари.
Технічний опис:
Легкий, компактний дизайн
Нековзні кроки
Прозора кришка
Зріст: 97 см
Висота пов'язки: 26 см
Розмір протектора: 9,5 x 5 см
Матеріал: пластик, алюміній
Вага: 1,36 кг
Навантаження: 50 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WORKER |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 97 см |
| Тип | Пого стики |
| Максимальна вага користувача | 50 кг |
| Доставка/ Оплата | Призупинено |
| Вага пристрою | 1.36 кілограмів |
| Рекомендована вага | 50-70 кг |