







18 480 ₴
17 371,20 ₴
Spin Bike inSPORTline Alfan - це зрозумілий вибір! Він пропонує стабільну конструкцію, регульовану раму, всі важливі тренувальні функції та ручне регулювання опору, що означає, що вам не потрібно підключати його до електричної розетки.
Ви можете стежити за всіма своїми навчальними даними на дисплеї, що легко читається, тоді як датчики на ручках дають змогу відстежувати пульс. Під дисплеєм знаходиться тримач для планшета, який дає змогу переглядати Інтернет або переглядати відео під час тренування. Усе, що вам потрібно зробити, щоб відрегулювати опір, - це повернути ручку регулювання. Якщо вам потрібно повністю зупинити машину, просто натисніть кнопку до кінця. Ідеально підходить для домашнього використання.
Spin Bike inSPORTline Alfan - це класичний спін-велосипед у сучасному дизайні.
Основні характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Вага | 28 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 115 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/ Оплата | Призупинено |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Система вирівнювання нерівностей підлоги | Да |
| Розміри в складеному вигляді | 112 x 48 x 115 |
| Максимальна висота користувача | 190 см. |
| Регулювання опору | Вручну |
| Вільний біг | немає |
| Вертикальне регулювання керма | Да |
| Горизонтальне регулювання керма | немає |
| Транспортні колеса | Да |
| Рівні опору | Плавне регулювання |
| Датчики серцевого ритму на кермі | Да |
| Вертикальне регулювання сидіння | Да |
| Привод | Ремінний привід |
| Гальмівна система | Проста система, де тиск здійснюється безпосередньо на махови |