








7 374 ₴
Ви хочете регулярно займатися, але у вас недостатньо місця для звичайного велотренажера? Ось чому існують легкі у зберіганні та легкі машини, такі як складний велотренажер inSPORTline Xbike Light , який ви можете покласти практично де завгодно. Його складна рама робить цей велотренажер зручним для перенесення та зберігання (навіть у невеликих квартирах).
Він ідеально підходить для початківців, яким не потрібні складні функції або міцний каркас. Все, що вам потрібно зробити, - це розгорнути велосипед, відрегулювати висоту сидіння і почати крутити педалі. На простому у використанні екрані ви можете стежити за часом, відстанню, швидкістю та приблизними витраченими калоріями . Ви можете відрегулювати опір за допомогою регулювальної ручки під сидінням.І сидіння, і ручки оббиті.
Практичний тримач для пляшок з водою під кермом дозволяє вам залишатися зволоженим. Незважаючи на те, що рама важить менше 10 кг , вона підходить для користувачів вагою до 100 кг. Складні Велотренажер inSPORTline Xbike світло видатний домашній велотренажер , що ви також можете скласти його і покласти його в шафу , коли ви закінчите.
Основні характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Вага маховика | 1.3 кг |
| Вага | 9.7 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/ Оплата | Призупинено |
| Вага пристрою | 9.70 кг |
| Система вирівнювання нерівностей підлоги | Да |
| Розміри | Довжина 80 x ширина 42 x висота 110 см |
| Максимальна висота користувача | 180 см |
| Нагрудний ремінець | Ні. |
| Датчики пульсу в ручках | Ні. |
| Система опору | Проста система, де тиск здійснюється безпосередньо на маховик, як правило, зверху. |
| Регулювання опору | Ручне |
| Рівні навантаження | Плавне регулювання |
| Транспортні колеса | Да |
| Ергометр | Ні. |
| Кількість програм (режимів) приготування | 1 |
| Джерело живлення | Немає джерела живлення |