
34 741 ₴
Реабілітаційна бігова доріжка inSPORTline Neblin з поручнем - це спеціальна бігова доріжка, призначена для реабілітаційних цілей. По обидва боки обладнання є зручні поручні з м’якого матеріалу, які забезпечують високий рівень безпеки під час ходьби на біговому поясі. Поручні забезпечують стійку підтримку людини, що займається спортом, на кожному етапі використання пристрою. Крім того, бігова доріжка оснащена поручнем спереду ременя, що також значно підвищує комфорт використання.
Бігова доріжка має дуже низьку початкову швидкість лише 0,3 км / год, що робить її ідеальною для всіх вікових груп, включаючи реабілітацію та відновлення після важких травм.
Ще однією перевагою реабілітаційної бігової доріжки inSPORTline Neblin є знімний ремінь безпеки, який підтримує стійкість під час тренувань. Безпека також підвищується завдяки великим нековзним ступеням з обох боків поверхні ременя. При необхідності ви можете легко зійти з пристрою.
На біговій доріжці є велика кнопка безпеки, яка при натисканні негайно зупиняє ходовий ремінь. Додатковим елементом бігової доріжки є читабельний РК-дисплей, який відображає всю необхідну інформацію. Вбудовані колеса дозволяють легко транспортувати обладнання з одного місця в інше. Ці властивості роблять бігову доріжку inSPORTline Neblin ідеальним продуктом для людей похилого віку, які потребують реабілітації, та для людей з обмеженими фізичними можливостями.
Основні характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Довжина полотна | 122 см |
| Ширина полотна | 40 см |
| Встановлення кута нахилу | Немає |
| Функции компьютера | Швидкість, Програма Body Fat, Дистанція, Частота пульсу, Час, Програма Quick Start |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Вага | 46 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 159 см |
| Ширина | 68 см |
| Висота | 129 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна | 1.75 KM |
| Максимальна швидкість | 6 km/h |
| Категорія | HC (згідно з EN957) |
| Доставка/ Оплата | Призупинено |
| Тримач для планшета | Ні. |
| Монітор серцевого ритму | Да |
| Довжина в розкладеному стані | 159 cm |
| Складання конструкції | Ні. |
| Для тривалої ходьби | Да |
| Ручна програма | Да |
| Загальна кількість програм | 1 |
| Нагрудний ремінець у комплекті | Ні. |
| Ширина ремін | 40 cm |
| Система вирівнювання | Да |
| Ширина в розкладеному стані | 68 cm |
| Програма HRC | Ні. |
| Тип бігової доріжки | Електрична |
| Аудіовхід | Да |
| Аварійне гальмо | Да |
| Транспортні колеса | Да |
| Висота в розкладеному стані | 129 cm |
| Приймач нагрудного ремінця | Ні. |
| Регулювання нахилу | Відсутність регулювання |
| Довжина ременя | 122 cm |
| Джерело живлення | 220V, 230V |
| Мінімальна швидкість | 0.30 km/h |
| Тримач для пляшок | Да |