






1 633 ₴
Міні-велотренажер inSPORTline Raryo - це невеликий і простий інструмент для тренування верхніх і нижніх кінцівок. Велосипед дозволяє крутити педалі як ногами, так і руками - так ви зможете зміцнити плечі, руки та верхню частину спини.
Велотренажер має невеликий комп’ютер з однією кнопкою, який відображає: спалені калорії, загальні обороти, обороти в хвилину та час. Ви можете використовувати ручки, щоб крутити педалі в обидві сторони і залучати різні групи м’язів. Напрямок обертання не впливає на виміряні дані.
Інтенсивність навантаження контролюється обертовим гвинтом. Це дозволяє легко налаштувати рівень складності за необхідності.
Нековзні ніжки гарантують стабільність. Крім того, їх можна скласти так, що коли велосипед не використовується, він практично не займає місця.
Завдяки своїй конструкції inSPORTline Raryo підходить для людей з обмеженою рухливістю, поганою стійкістю або проблемами, спричиненими тривалим сидінням.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Механічна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Вага | 2.3 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 26.5 см |
| Ширина | 48.5 см |
| Висота | 36.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/ Оплата | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
| Окружність грудей (см) | Ні. |
| Вага пристрою | 2.30 кг. |
| Система вирівнювання нерівностей підлоги | Ні. |
| Максимальна висота користувача | Необмежений |
| Нагрудний ремінець | Ні. |
| Датчики пульсу в ручках | Ні. |
| Система опору | Проста система, де тиск здійснюється безпосередньо на маховик, як правило, зверху. |
| Регулювання опору | Ручне |
| Рівні навантаження | Плавне регулювання |
| Транспортні колеса | Ні. |
| Ергометр | Ні. |
| Джерело живлення | Батареї |