









17 203 ₴
Гребна машина Yukona inSPORTline має 6-кілограмову маховик, 16 рівнів навантаження та дуже просту у використанні, не потребує обслуговування магнітну гальмівну систему. І з мінімальним шумом ви не будете відволікатися під час тренувань. Важливим елементом є зручне, м'яке сідло, покрите штучною шкірою. Довжина руху сидіння до 118 см дозволяє комфортно тренуватися також людям більш високого зросту.
Основні характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Магнітний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Кількість рівнів навантаження | більше 10 |
| Вага | 20.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | для домашнього використання, |
| Доставка/ Оплата | Призупинено |
| Вага пристрою | 20.50 кг. |
| Система вирівнювання нерівностей підлоги | Да |
| Максимальна висота користувача | 185 см |
| Нагрудний ремінець | Да |
| Система опору | Магнітний |
| Регулювання опору | Електронний |
| Програма HRC | Да |
| Транспортні колеса | Да |