






19 991 ₴
Горизонтальний велотренажер inSPORTline Rapid RMB - це хороший велотренажер з розширеними функціональними можливостями. Тверда конструкція з твердою спиною підходить навіть для повних людей з обмеженою рухливістю або для людей похилого віку, які хочуть підтримувати форму. Ергономічне, регульоване гелеве сидіння забезпечує зручне положення сидячи під час тренування.
Маховик вагою 6 кг та магнітна гальмівна система, що управляється вручну, мають 8 рівнів навантаження.
Велосипед inSPORTline Rapid RMB має 2 датчики, вбудовані в ручки, які вимірюють різні навчальні значення. Комп’ютер з простим і яскравим РК-дисплеєм відображає всю необхідну інформацію, таку як час, швидкість, спалені калорії та поточний пульс. Завдяки цим чудовим властивостям і низькій ціні велосипед inPOSRTline Rapid RMB став дуже популярною моделлю, призначеною для домашнього використання.
Основні характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Вага | 33 кг |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 157 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 102 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/ Оплата | Доставка 10-14 днів. Предоплата 10% |
| Вага пристрою | 33 кг |
| Система вирівнювання нерівностей підлоги | Да |
| Максимальна висота користувача | 190 cm |
| Нагрудний ремінець | Ні. |
| Датчики пульсу в ручках | Да |
| Система опору | Магнітний |
| Регулювання опору | Ручне |
| Транспортні колеса | Да |
| Ергометр | Ні. |
| Джерело живлення | Батареї |