








45 833 ₴
Еліптичний тренажер inSPORTline inCondi ET650i
Еліптичний крос-тренажер inSPORTline inCondi ET650i - це елегантний тренажер для домашнього використання. Основними перевагами еліптичного тренажера є повністю електронне управління та надзвичайно міцна конструкція. Еліптичний крос-тренажер має 7-дюймовий чіткий дисплей, за допомогою якого ви можете управляти 21 заздалегідь визначеними програмами, розділеними за інтенсивністю вправ, програмами користувача, програмою HRC (вправи, пристосовані до частоти серцевих скорочень) та програмою WATT. Еліптичний також оснащений ручним режимом. Електронне управління дуже просте та інтуїтивно зрозуміле, дані на екрані відображаються великими літерами. Еліптичний крос-тренажер inSPORTline inCondi ET650i має вхід USB, завдяки чому ви можете відтворювати музику у форматі MP3 через вбудовані динаміки. Власник планшета, телефону або журналу робить навчання ще цікавішим! Крім того, еліптичний крос-тренажер має функцію паузи, що дозволяє в будь-який час припинити вправи і повернутися до запам'ятовуваного моменту тренування.
Еліптичний крос-тренажер inSPORTline inCondi ET650i має високоякісну конструкцію. Головною перевагою конструкції є масивний каркас з максимальним навантаженням до 120 кг. Регульована довжина кроку (42 см-50 см), відстань кроку-18 см та ергономічна форма забезпечують комфортне та ефективне тренування. У ручках є датчики для вимірювання пульсу. Крім того, еліптичний крос-тренажер має транспортні колеса та систему для вирівнювання нерівностей поверхні. Високий рівень безпеки забезпечується нековзними ступенями. Усі ці властивості роблять крос-тренажер inSPORTline inCondi ET650i ідеальним пристроєм для домашнього тренажерного залу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Вага | 70 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна довжина кроку | 50 см |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Синхронізація з ПК |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час, Швидкість, Кількість кроків |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчики пульсу в ручках | Да |
| Довжина кроку | 50 cm |
| Доставка/ Оплата | Призупинено |
| Категорія користування | для дому |
| Максимальна вага навантаження | 120 kg |
| Максимальна висота користувача | 195 см. |
| Нагрудний ремінець | Да |
| Регулювання опору | Електрична |
| Розміри пристрою | 167 x 66 x 159 cm |
| Розташування маховика | Ззаду. Це, як правило, забезпечує більш тривалий крок і менший хід стопи, що сприяє більш природному шляху руху. |
| Рівні навантаження | 32 |
| Система вирівнювання нерівностей підлоги | Да |
| Система опору | Магнітна |
| Технологія | inCondi |
| Транспортні колеса | Да |
| Ширина кроку | 18 cm |