
12 015 ₴
Гриф для штанги олімпійський Stein / 220 см/ на 600 кг
Stein Olympic bar 600 kg
Професійний гриф від Stein
| Загальні | |
| Матеріал | Високоміцна сталь |
| Навантаження на гриф | 600 кг |
| Форма грифа | Прямий |
| Колір | Хром |
| Вага грифа | 20 кг |
| Габарити | |
| Діаметр склянки | 50 мм |
| Довжина | 220 см |
| Гарантія | |
| Загальна | 1 рік |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stein |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриф штанги |
| Тип грифа | Прямий |