








30 688 ₴
Комплект садових меблів Divolio Brescia 2

Садові меблі Brescia 2 від DiVolio - це гарантія високої якості і гарного відпочинку в теплі літні дні. Елегантний, мінімалістичний дизайн меблів ідеально підходить практично до будь-якого оформлення саду або тераси. Комплект виготовлений зі стійкого до атмосферних впливів, міцного алюмінієвого каркаса з порошковим покриттям, який гарантує довговічність меблів протягом багатьох років. Набір складається з двох зручних крісел, двомісного дивана і журнального столика з елегантною стільницею з молочного скла. І крісла, і диван укомплектовані м'якими подушками кремового кольору з просоченням.

Меблі встановлені на міцний алюмінієвий каркас коричневого кольору з порошковим покриттям. В результаті зварні шви менш помітні, а конструкція набору Brescia 2 більш стійка до корозії.

Меблі укомплектовані подушками товщиною до 10 см. Матеріал, з якого виготовлені подушки - якісна тканина, вони м'які і приємні на дотик. Наволочки просочені спеціальним розчином - випадково пролиті напої, наприклад вино або каву, буде легше видалити. Крім того, наволочки оснащені блискавкою, що дозволяє легко і швидко знімати їх для прання.

Невеликий сучасний столик зі стільницею з матового загартованого скла товщиною 5 мм стійкий до впливу вологи, легко миється і, перш за все, надзвичайно міцний.
Вміст комплекту:
Безкоштовно:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | diVolio |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Ротанг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Атмосферостійкість: | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диван двомісний: | 116х62х69 см |
| Комплектація | Журнальний столик зі скляною стільницею — 1 шт., 2 крісла, 1 двомісний диван, 8 подушок зі знімним чохлом, 1 монтажний комплект. |
| Подушки завтовшки | 10 см |
| Розміри крісла: | 63х62х69 см |
| Розміри столу: | 100х50х35 см |
| Рама | Алюміній |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Садові меблі |
| Стійкість до ультрафіолетового випромінювання | Да |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Натуральний/кремовий |
| Чехоли для зберігання і транспортування | Да |