






3 768 ₴
Гамак із каркасом Divolio RIMINI DV-005HWS

Стильно, вишукано, практично - все це дуже чітко описує ультрасучасний гамак із каркасом DiVolio Rimini. Цей новаторський продукт італійського виробника DiVolio ідеально поєднує в собі витончений дизайн, ергономічність та безпеку використання. Бренд DiVolio завжди піклується про своїх клієнтів, тому виробляє тільки якісні та надійні товари. Збираючись купити гамак із каркасом DiVolio Rimini, ви можете бути цілком впевненими в якості своєї покупки, оскільки фірма-постачальник надає на нього гарантію на цілих 24 місяці.
Гамак із каркасом DiVolio Rimini - прекрасне поєднання сучасного дизайнерського рішення та турботи про комфорт користувача. Він чудово впишеться в будь-який інтер'єр, чи то веранда, чи то невеликий внутрішній дворик, чи то навіть балкон. Функціональна підставка дозволяє поставити гамак у будь-якому потрібному вам місці. Водночас конструкція зберігає свою стійкість і надійність, адже її основа - каркас із міцної сталі. Також безперечною перевагою гамака DiVolio Rimini є те, що він зовсім не потребує додаткової підтримки, наприклад, у кріпленні на стіні.

Основне полотно виготовлено з матеріалів високої якості. Процентне співвідношення - приблизно 65% бавовни та 35% поліестеру. Готове полотно має чудову міцність, завдяки чому гамак DiVolio здатний витримувати до 120 кг. Крім того DiVolio Rimini доволі компактний та вельми зручний у користуванні. Його габарити (200см*100 см і загальна довжина у 280 см) підійдуть як для великих територій, так і для не дуже великих балконів. А режим збирання забезпечує максимально зручне зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | diVolio |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Є |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 1000 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектація гамака | |
| Матрац | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Гамаки і гойдалки |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Хлопок, полиэстер |
| Розмір | 200x100 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Гамак із каркасом |