









17 788 ₴

Тренувальна лавка HS-1095 з партою Скотта від Hop-Sport із підставками використовується для комплексних силових тренувань в домашніх умовах. Міцна сталева конструкція забезпечує комфорт та безпеку під час тренувань.
У моделі HS-1095 можна регулювати окремі частини лавки - спинку, сидіння, жим для ніг, парту Скотта.
Це дозволяє виконувати різноманітні вправи та пристосовувати обладнання до своїх індивідуальних потреб. Спинку можна встановити рівно і з протилежним нахилом. Завдяки регульованому сидінню вправи на лавці є повністю безпечними. Лавка залишається стабільною навіть під час дуже інтенсивних тренувань.
Обравши лавку HS-1095 у вас буде широкий спектр тренувальних можливостей - ви можете робити жим зі штангою та гантелями, інтенсивно тренувати біцепси та прес, а такожтренувати м'язи ніг.
В комплект входять универсальні неопренові рукавиці для захисту рук.


Тренувальна лавка HS-1095 має міцну і стабільну конструкцію. Всі елементи лавки довговічні та якісні, тому обладнання прослужить вам довгі роки! Спинка і сидіння лавки зроблені з декількох шарів: планка, товста і м'яка піна та міцна оббивка з ефектом натуральної шкіри. Посилені сталеві профілі та товсті листи, що з'єднують окремі елементи лавки, забезпечують міцність обладнання та безпеку під час тренувань. Профілі покриті порошковою чорною фарбою. Оббивка виготовлена з високоякісного ПВХ та заповнена пінополіуретаном - ці матеріали ідеально підходять для тривалих та інтенсивних тренувань.

Фіксатори колін і ніг покриті товстою і міцною захисною накладкою. Це відмінний захист чутливих місць під час силових вправ. Накладки мають пористу структуру, швидко сохнуть та забезпечують стабільність і комфорт під час тренування.

Тренувальна лавка HS-1095 має важіль, так званий прес для ніг, який є ефективним пристосуванням для тренування м'язів бедра та квадрицепсів. Відстань важеля можна регулювати. Спереду на важелі є оправка з накладкою - на неї кріплять додатковы диски діаметром 25 і 30 мм або олімпійські диски.

Перевагою цієї моделі є можливість багатоступеневого регулювання спинки та сидіння. Кут нахилу спинки регулюється у п'ять ступенів - лавку можна скласти горизонтально, а також розкласти під протилежним кутом. Жим штанги на лавці з протилежним кутом нахилу задіює м'язи нижньої частини грудної клітки, включаючи велику грудну клітку, а також трицепс і передні дельтоподібні м'язи. Триступеневе регулювання сидіння дозволяє пристосувати лавку під ваші індивідуальні потреби та забезпечує стійкість і безпеку під час тренувань з великим навантаженням. Регулювання сидіння закріплене за допомогою ручки - ви можете бути впевнені, що сидіння не змінить свого положення під час тренування.

Регулювання висоти стійок дозволяє пристосувати тренажер HS-1095 до ваших індивідуальних потреб. Висоту стыйок можна регулювати через кожні 5 см. Кінці на стійках поглинають і зменшують зайвий шум.

Парта Скотта в основному використовується для тренування м'язів рук в ізольованому положенні. Трохи нахилене положення на парті дозволяє розвантажити спину, а підтримка плечей сприяє повному діапазону рухів.
Парта Скотта у моделі HS- 1095 регулюється по висоті.

Вирівнюючі ніжки кріпляться до основи тренувальної лавки. Досить правильно їх підтягнути, щоб лавка була стабільною незалежно від підлоги, а тренування були комфортними та безпечними. Вирівняти лавку легко, займає кілька хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 37 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 126 см |
| Довжина | 186 см |
| Ширина | 107 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид | Лави |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | Домашні |
| Розміри | 183x107x126 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип навантаження | На вільних вагах |