









9 006 ₴

Набір Elitum Titan 74 кг з лавкою HS-1035 - це універсальний спортивний снаряд для повноцінних силових тренувань в домашніх умовах. Склад набору підібраний з урахуванням рекомендацій професійного тренера, як оптимальне поєднання необхідної ваги, виду грифів та кількості дисків. Набір дозволяє найкращим чином тренувати всі необхідні групи м'язів, і дати їм максимально ефективне навантаження. У цьому наборі є все, щоб організувати вдома повноцінні силові тренування. З набором Elitum Titan ви зможете поліпшити фізичну форму і стан здоров'я, наростити м'язову масу, підвищити витривалість і зміцнити серцево-судинну систему.
Набір складається з дисків, покритих ABS-пластиком, прямого, W-подібного грифа, двох гантельних грифів і тренувальної лавки HS-1035. Висока якість виготовлення і довговічність деталей гарантує, що ваші тренування з даними набором будуть проходити комфортно, безпечно і з максимальною користю.
Гарантія є важливим підтвердженням необхідної якості. Ми впевнені в товарі, який продаємо, тому надаємо гарантію 2 роки на лавку та 5 років на штанги та гантелі.
Склад набору:

Диски - основний елемент силового обладнання, від їх якості залежить комфорт і ефективність ваших тренувань. Диски Elitum виготовлені відповідно до високих стандартів, тому задовільнять найвимогливіших користувачів. Мінеральний композит в якості наповнювача забезпечує точну вагу дисків і їх довговічність. Захисне покриття з ABS-пластика чорного кольору має привабливий зовнішній вигляд, приємне на дотик і стійке до механічних пошкоджень. ABS-пластик є протиударним, це захистить вашу підлогу від пошкоджень в разі випадкового падіння диска, а самі диски надовго збережуть свою естетичність. Крім того, диски з пластиковим покриттям не гримлять під час тренувань, тому ваші заняття не заважатимуть оточуючим. Диски Elitum - ідеальний варіант для домашнього спортзалу.
Параметри дисків:
Розміри дисків:

Прямий гриф для штанги максимально ефективний для тренування м'язів спини, ніг, грудей і рук, особливо біцепсів і трицепсів.
Гриф для штанги виготовлений зі сталі високої якості і легко витримує високе навантаження. Хромоване покриття не тільки забезпечує грифу привабливий зовнішній вигляд, але й захищає метал від іржі.
Робоча зона грифа має рифлені ділянки, які забезпечують надійне зчеплення грифа з руками, і перешкоджають його вислизанню під час виконання вправ.
Для фіксації дисків використовуються гайки Вейдера з гумовими ущільнювачами. Завдяки їм гриф не дряпається, а диски надійно фіксуються. Це забезпечує цілковиту безпеку тренувань, а також швидку заміну дисків.

Вигнутий W-подібний гриф використовується для формування м'язів рук - біцепсів і трицепсів. Його використання разом з прямим грифом дозволяє домогтися більш рівномірного і всебічного опрацювання м'язів, а особлива форма грифа забезпечує правильне положення спортсмена при виконанні силових вправ і знімає навантаження з зап'ясть і суглобів.

Гриф гантельний виготовлений із сталевої порожнистої трубки, покритої високоякісним ABS пластиком. Ергономічна, нековзна рукоятка дозволяє грифу добре сидіти в руці і не вислизати під час силових тренувань

Тренувальна лава HS-1035 від Hop-Sport - це багатофункціональний пристрій, для ефективних тренувань в домашньому спортзалі. Лава HS-1035 оснащена фіксаторами для ніг, а також еспандерами, які можуть бути встановлені по обидва боки основи. Лава дозволяє ефективно тренувати м'язи преса, передпліччя, плечового пояса і ніг. Великою перевагою лави є те, що вона не займає надто багато місця, що в поєднанні з її універсальністю робить її практично ідеальним тренажером.
Переваги наших наборів:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elitum |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 74 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 104 см |
| Довжина | 152 см |
| Ширина | 52.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лави |
| Клас | Домашні |
| Комплектація | Лава тренувальна HS-1035 — 1 шт., гриф прямий — 1 шт., гриф W-подібний — 1 шт., гриф 45 см — 2 шт., диски 10 кг — 2 шт., диски — 4 шт., диски 2,5 кг — 4 шт., диски 1,25 кг — 6 шт., гайки Вейдера — 8 шт. |
| Набір | Да |
| Назва набору | Titan |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Набір зі лавкою HS-1035, штангами та гантелями |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Приставка Скотта |
| Система навантаження | Вільна вага |
| Тренування м’язів | Руки, Спіна, Грудь, Плечі |
| Види вправ | Грудноїжими, Розгинання рук, Зсув рук, Нижня тяга |