









26 458 ₴

Набір Premium 135 кг зі штангами, гантелями і лавою HS-1075 Pro - ідеально підібраний комплект з функціональною лавкою і найкращим поєднанням кількості і ваги дисків, щоб організувати вдома повноцінний спортзал для силових тренувань.
Завдяки ретельно підібраній конфігурації і високоякісним компонентам цей набір оцінять як початківці, так і досвідчені користувачі. Диски для штанги покриті декількома шарами ABS-пластика, щоб при падінні вони не пошкодили підлогу.
Гарантія є важливим підтвердженням необхідної якості. Ми впевнені в товарі, який продаємо, тому надаємо гарантію 2 роки на лавку та 5 років на штанги та гантелі.


Завдяки накопиченому за роки роботи досвіду бренд Hop-Sport представляє диски, виготовлені за сучасними технологіями з урахуванням всіх вимог безпеки.
Диски Hop-Sport виготовлені з мінерального композиту, і покриті шаром протиударного ABS-пластика, який гарантує захист вашої підлоги в разі випадкового падіння диска.
Структурована зовнішня поверхня менш схильна до подряпин, ніж поверхня з гладкого пластика.
Додаткову міцність дискам додають розміщені всередині армуючи профілі. Завдяки цьому бліни максимально міцні, і стійкі до тріщин і інших механічних пошкоджень.
Диски Hop-Sport відрізняються не тільки високою якістю виготовлення, але також естетичним зовнішнім виглядом і максимальною функціональністю.



Прямий гриф використовується в основному для жиму лежачи, станової тяги, нахилів і випадів. Вигнутий гриф максимально ефективний для опрацювання м'язів грудей і рук, особливо біцепсів і трицепсів. Вигнута форма грифа забезпечує правильне положення спортсмена при виконанні силових вправ і знімає навантаження з зап'ясть і суглобів.
Грифи для штанги виготовлені зі сталі високої якості і без зусиль витримують високе навантаження. Хромоване покриття не тільки забезпечує грифу привабливий зовнішній вигляд, але і захищає метал від іржі.
Гриф гантельний виготовлений із сталевої порожнистої трубки, покритої високоякісним ABS пластиком. Ергономічна, нековзка рукоятка дозволяє грифу добре сидіти в руці і не вислизати під час силових тренувань.




Тренувальна лава HS-1075 Pro від Hop-Sport призначена для тренувань зі штангою або гантелями. Широкий спектр можливостей лавки доповнюють парта Скотта, ручки для віджимань і фіксатор для жиму ногами. Купити штангу з лавкою HS-1075 Pro - відмінне рішення для тренування м'язів грудей, рук, трицепсів, передпліч, плечового пояса і ніг.
Якісне виконання і товсті сталеві профілі (5 см) забезпечують цілковиту безпеку під час тренувань і довговічність конструкції на довгі роки, а порошкове покриття додає лавці естетичного вигляду. Обладнання оснащене стійками з регулюванням по висоті, партою Скотта і регульованою спинкою.

Переваги наборів Hop-sport:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 135 кг |
| Максимальна вага користувача | 190 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 195 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лави |
| Діаметр отвору | 31 мм |
| Клас | Домашні |
| Комплектація | Лава тренувальна HS-1075 Pro — 1 шт., гриф прямий — 1 шт., гриф W-подібний — 1 шт., гриф 45 см — 2 шт., диски 10 кг — 6 шт., диски 5 кг — 8 шт., диски 2,5 кг — 4 шт., диски 1,25 кг — 6 шт., гайки Вейдера — 8 шт. |
| Матеріал | Мінеральний композит, ABS-пластик |
| Набір | Да |
| Назва набору | Premium |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Набір зі лавкою HS-1075 Pro, штангами та гантелями |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Форма грифа | W- або Z-подібна, пряма |
| Особливості | Регулювання сидіння по горизонталі, Приставка Скотта |
| Система навантаження | Вільна вага |
| Тренування м’язів | Руки, Спіна, Пресс, Грудь, Плечі |
| Види вправ | Грудноїжими, Нижня тяга, Верхнє навантаження, Зсув рук, Розгинання рук |