
1 811 ₴
Диски є основою будь-якого силового розбірного обладнання, адже успіх таких силових тренувань якраз і полягає в поступовому збільшенні ваги навантаження — тільки в цьому випадку вони матимуть швидкий і тривалий ефект для спортсмена. Спеціально для вас ми підібрали оптимальний комплект дисків, завдяки якому ви зможете суттєво збільшити варіації своїх занять.
Гарантія є важливим підтвердженням необхідної якості. Ми впевнені в товарі, який продаємо, тому надаємо гарантію на обладнання 5 років.

Комплектація набору:
Техничні характеристики:
Параметри дисків:
Діаметр отвору всіх дисків — 31 мм

Основна перевага дисків Premium полягає в їхній особливій конструкції. Ці диски покриті кількома шарами міцного пластику, тому вони не пошкодять підлогу в разі випадкового падіння.

Завдяки багаторічному досвіду бренд Hop-Sport створив диски, виготовлені за сучасними технологіями. Особливі арматурні профілі, розміщені всередині дисків, гарантують їм надійність, довговічність і чудову стійкість до тріщин та будь-яких інших механічних пошкоджень.

На кожному диску Hop-Sport є гравірування ваги і логотипу бренду. Також вони мають шершаву структуру, яка менше піддається подряпинам та іншим механічним пошкодженням.
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | Диск 5 кг - 2 шт, диск 2,5 кг - 4 шт, диск 1,25 кг - 8 шт |
| ТИП | Сет із дисків Premium |
| ВАГА | 30 кг |
| КРАЇНА РЕЄСТРАЦІЇ БРЕНДУ | Німеччина |
| ГАРАНТІЯ | 60 місяців |
| ДІАМЕТР ОТВОРУ | 31 мм |
| КОЛІР | Чорний |
| МАТЕРІАЛ | Мінеральний композит |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр отвору | 31 мм |
| Комплектація | Диск 5 кг — 2 шт., диск 2,5 кг — 4 шт., диск 1,25 кг — 8 шт. |
| Матеріал | Мінеральний композит |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Сет із дисків Premium |