
3 087 ₴
Набір Elitum 69 кг -це універсальний спортивний снаряд для повноцінних силових тренувань в домашніх умовах. Склад набору підібраний з урахуванням рекомендацій професійного тренера, як оптимальне поєднання необхідної ваги та кількості дисків. Набір дозволяє найкращим чином тренувати всі необхідні групи м'язів, і дати їм максимально ефективне навантаження.
З набором Elitum ви зможете поліпшити фізичну форму і стан здоров'я, наростити м'язову масу, підвищити витривалість і зміцнити серцево-судинну систему.
Набір складається з дисків, покритих ABS-пластиком, і сталевого хромованого грифа. Висока якість виготовлення і довговічність деталей гарантує, що ваші тренування з даним набором будуть проходити комфортно, безпечно і з максимальною користю.
Гарантія є важливим підтвердженням необхідної якості. Ми впевнені в товарі, який продаємо, тому надаємо гарантію на обладнання 5 років.
Склад набору:
Професійні диски:
Диски - основний елемент силового обладнання, від їх якості залежить комфорт і ефективність ваших тренувань. Диски Elitum виготовлені відповідно до високих стандартів, тому задовільнять найвимогливіших користувачів. Мінеральний композит в якості наповнювача забезпечує точну вагу дисків і їх довговічність. Захисне покриття з ABS-пластика чорного кольору має привабливий зовнішній вигляд, приємне на дотик і стійке до механічних пошкоджень.
ABS-пластик є протиударним, це захистить ваш підлогу від пошкоджень в разі випадкового падіння диска, а самі диски надовго збережуть свою естетичність. Крім того, диски з пластиковим покриттям не гримлять під час тренувань, тому ваші заняття не заважатимуть оточуючим. Диски Elitum - ідеальний варіант для домашнього спортзалу.
Параметри дисків:
Розміри дисків:
Параметри грифа:
Прямий гриф для штанги максимально ефективний для опрацювання м'язів спини, ніг, грудей і рук, особливо біцепсів і трицепсів.
Гриф для штанги виготовлений із сталі високої якості і легко витримує високе навантаження. Хромоване покриття не тільки забезпечує грифу привабливий зовнішній вигляд, але і захищає метал від іржі.
Робоча зона грифа має рифлені ділянки, які забезпечують надійне зчеплення грифа з руками, і перешкоджають його вислизанню під час виконання вправ.
Надійна фіксація:
Для фіксації дисків використовуються гайки Вейдера з гумовими ущільнювачами. Завдяки їм гриф не дряпається, а диски надійно фіксуються. Це забезпечує цілковиту безпеку тренувань, а також швидку заміну дисків.
Переваги наших наборів:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elitum |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 69 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір зі штангою |
| Довжина | 167 см |
| Вид замку | Гвинтовий |
| Діаметр отвору | 31 мм |
| Форма грифа | Пряма |
| Назва набору | Titan |
| Покриття | ABS пластик |
| Вид | Набори, Штанги |
| Гарантія | 60 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Матеріал | Мінеральний композит |
| Призначення | Домашня |
| Набір | Да |
| Комплектація | Гриф прямий — 1 шт., диски 10 кг — 4 шт., диски — 5 кг — 4 шт., гайка Вейдера — 2 шт. |