
4 187 ₴
Набір Elitum 65 кг -це універсальний спортивний снаряд для повноцінних силових тренувань в домашніх умовах. Склад набору підібраний з урахуванням рекомендацій професійного тренера, як оптимальне поєднання необхідної ваги та кількості дисків. Набір дозволяє найкращим чином тренувати всі необхідні групи м'язів, і дати їм максимально ефективне навантаження. З набором Elitum ви зможете поліпшити фізичну форму і стан здоров'я, наростити м'язову масу, підвищити витривалість і зміцнити серцево-судинну систему.
Набір складається з дисків, покритих ABS-пластиком, і сталевого хромованого грифа. Висока якість виготовлення і довговічність деталей гарантує, що ваші тренування з даним набором будуть проходити комфортно, безпечно і з максимальною користю.
Склад набору:
Диски Elitum:
Грифи:

Диски - основний елемент силового обладнання, від їх якості залежить комфорт і ефективність ваших тренувань. Диски Elitum виготовлені відповідно до високих стандартів, тому задовільнять найвимогливіших користувачів. Мінеральний композит в якості наповнювача забезпечує точну вагу дисків і їх довговічність. Захисне покриття з ABS-пластика чорного кольору має привабливий зовнішній вигляд, приємне на дотик і стійке до механічних пошкоджень. ABS-пластик є протиударним, це захистить ваш підлогу від пошкоджень в разі випадкового падіння диска, а самі диски надовго збережуть свою естетичність. Крім того, диски з пластиковим покриттям не гримлять під час тренувань, тому ваші заняття не заважатимуть оточуючим. Диски Elitum - ідеальний варіант для домашнього спортзалу.
Параметри дисків:
Розміри дисків:

Прямий гриф для штанги максимально ефективний для опрацювання м'язів спини, ніг, грудей і рук, особливо біцепсів і трицепсів.
Гриф для штанги виготовлений із сталі високої якості і легко витримує високе навантаження. Хромоване покриття не тільки забезпечує грифу привабливий зовнішній вигляд, але і захищає метал від іржі.
Робоча зона грифа має рифлені ділянки, які забезпечують надійне зчеплення грифа з руками, і перешкоджають його вислизанню під час виконання вправ.

Вигнутий W-подібний гриф використовується для формування м'язів рук - біцепсів і трицепсів. Його використання разом з прямим грифом дозволяє домогтися більш рівномірного і всебічного опрацювання м'язів, а особлива форма грифа забезпечує правильне положення спортсмена при виконанні силових вправ і знімає навантаження з зап'ясть і суглобів.

Для фіксації дисків використовуються гайки Вейдера з гумовими ущільнювачами. Завдяки їм гриф не дряпається, а диски надійно фіксуються. Це забезпечує цілковиту безпеку тренувань, а також швидку заміну дисків.
Переваги наших наборів:
| ТИП | Набір зі штангами |
| ВАГА | 65 кг |
| КРАЇНА РЕЄСТРАЦІЇ БРЕНДУ | Польща |
| ГАРАНТІЯ | 24 місяці |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Комплектація: гриф прямий - 1 шт, гриф W-подібний - 1 шт, диски - 2x10 кг, 4 х 5 кг, 4 х 2,5 кг, гайка Вейдера - 2 шт |
| ВИД | Набори, Штанги |
| ВИД ЗАМКА | Гвинтовий |
| ДІАМЕТР ОТВОРУ | 31 мм |
| КОЛІР | диски з ABS покриттям |
| МАТЕРІАЛ | Мінеральний композит |
| НАБІР | Так |
| НАЗВА НАБОРУ | Titan |
| ПОКРИТТЯ | ABS пластик |
| ФОРМА ГРИФА | W-подібна, пряма |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elitum |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 65 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набори, Штанги |
| Вид замку | Гвинтовий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр отвору | 31 мм |
| Додаткові характеристики | Комплектація: гриф прямий — 1 шт., гриф W-подібний — 1 шт., диски — 2x10 кг, 4 х 5 кг, 4 х 2,5 кг, гайка Вейдера — 2 шт. |
| Матеріал | Мінеральний композит |
| Набір | Да |
| Назва набору | Titan |
| Покриття | ABS пластик |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Набір зі штангами |
| Форма грифа | W-подібна, пряма |