
3 288 ₴
Основні характеристики:

Просте і надзвичайно функціональне обладнання для домашніх силових тренувань. Стаціонарні бруси Hop-Sport HS-1011K дозволять вам ефективно зміцнити м'язи живота, спини і рук, виконуючи різні вправи, такі як віджимання або підйом ніг. Перевагою брусів є можливість легко регулювати висоту стійок і стабільна та стійка до корозії конструкція. У комплект входить набір інструментів для самостійної збірки.

Максимальне навантаження на бруси Hop-Sport HS-1011K до 140 кг. Міцна сталева конструкція з профілів 40 х 40 мм була зроблена з урахуванням найдрібніших деталей, що робить вправи на поручнях ефективними і безпечними. Елементи конструкції були пофарбовані порошковою фарбою, що забезпечує довговічний захист поверхні.

Діапазон регулювання висоти в брусах Hop-Sport HS-1011K: 86 см і 96 см. Завдяки цьому ви можете налаштувати параметри обладнання відповідно до ваших індивідуальних потреб.

З Hop-Sport ви тренуєтесь, не турбуючись про стан вашої підлоги. Виріб оснащений пластиковими захисними ніжками, які ефективно захистять поверхню від подряпин і допоможуть запобігти руху обладнання під час тренування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 15 кг |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 140 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Бруси |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 104 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Бруси |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | Для м’язів рук, для м’язів спини, для м’язів преса, для м’язів грудей |
| Клас | Домашні |
| Максимальне навантаження | 140 кг. |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |