





3 588 ₴
Стаціонарні бруси Hop-Sport HS-1001K від Hop-Sport - це обладнання для силових тренувань в домашніх умовах, завдяки якому ви можете ефективно зміцнити м'язи живота, спини і рук. На стаціонарних брусах ви можете виконувати різні вправи, такі як віджимання або підйом ніг. Перевагою продукту є можливість легко регулювати висоту стійок і стійка до корозії конструкція. У комплект входить набір інструментів для самостійної збірки.
Основні характеристики:

Максимальне навантаження на бруси HS-1001K до 140 кг. Міцна сталева конструкція з профілів 40 х 40 мм була зроблена з урахуванням найдрібніших деталей, що робить вправи на брусах ефективними і безпечними. Крім того, порошкове покриття забезпечує тривалий захист поверхні.

Діапазон регулювання висоти в брусах HS-1001K: 86 см і 96 см. Завдяки цьому ви можете налаштувати параметри обладнання відповідно до ваших індивідуальних потреб.

З Hop-Sport ви тренуєтесь, не турбуючись про стан вашої підлоги. Виріб оснащений пластиковими захисними ніжками, які ефективно захистять поверхню від подряпин і допоможуть запобігти руху обладнання під час тренування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Вага | 7.4 кг |
| Тип | Бруси |
| Конструкція | Підлогова |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 42 см |
| Довжина | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Бруси |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | Для м’язів рук, для м’язів спини, для м’язів преса, для м’язів грудей |
| Клас | Домашні |
| Максимальне навантаження | 140 кг. |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Висота | 104.0 |