
10 098 ₴
Набір Premium 59 кг зі штангою і лавою Hop-Sport HS-1035 - ідеально підібраний комплект з функціональною лавкою і найкращим поєднанням кількості і ваги дисків, щоб організувати вдома повноцінний спортзал для силових тренувань.
Завдяки ретельно підібраній конфігурації і високоякісним компонентам цей набір оцінять як початківці, так і досвідчені користувачі. Диски покриті декількома шарами ABS-пластика, щоб при падінні вони не пошкодили підлогу.
Гарантія є важливим підтвердженням необхідної якості. Ми впевнені в товарі, який продаємо, тому надаємо гарантію 2 роки на лавку та 5 років на штанги та гантелі.


Завдяки накопиченому за роки роботи досвіду бренд Hop-Sport представляє диски, виготовлені за сучасними технологіями з урахуванням всіх вимог безпеки.
Диски Hop-Sport виготовлені з мінерального композиту, і покриті шаром протиударного ABS-пластика, який гарантує захист вашої підлоги в разі випадкового падіння диска.
Структурована зовнішня поверхня менш схильна до подряпин, ніж поверхня з гладкого пластика.
Додаткову міцність дискам додають розміщені всередині армуючи профілі. Завдяки цьому бліни максимально міцні, і стійкі до тріщин і інших механічних пошкоджень.
Диски Hop-Sport відрізняються не тільки високою якістю виготовлення, але також естетичним зовнішнім виглядом і максимальною функціональністю.



Прямий гриф використовується в основному для жиму лежачи, станової тяги, нахилів і випадів, а також для опрацювання м'язів грудей і рук, особливо біцепсів і трицепсів.
Грифи для штанги виготовлені зі сталі високої якості і без зусиль витримують високе навантаження. Хромоване покриття не тільки забезпечує грифу привабливий зовнішній вигляд, але і захищає метал від іржі.


Тренувальна лава Hop-Sport HS-1035 від Hop-Sport - це багатофункціональний пристрій, для ефективних тренувань в домашньому спортзалі. Лава Hop-Sport HS-1035 оснащена фіксаторами для ніг, а також еспандерами, які можуть бути встановлені по обидва боки основи. Лава дозволяє ефективно тренувати м'язи преса, передпліччя, плечового пояса і ніг. Великою перевагою лави є те, що вона не займає надто багато місця, що в поєднанні з її універсальністю робить її практично ідеальним тренажером.
Переваги наборів Hop-sport:
| КОМПЛЕКТАЦІЯ | Лавка тренувальна Hop-Sport HS-1035 - 1 шт, гриф прямий - 1 шт, диски 10 кг - 2 шт, диски 5 кг - 4 шт, диски 2,5 кг - 4 шт, гайки Вейдера - 2 шт |
| ТИП | Набір з лавою Hop-Sport HS-1035 та штангою |
| ВАГА | 59 кг |
| КРАЇНА РЕЄСТРАЦІЇ БРЕНДУ | Німеччина |
| ГАРАНТІЯ | 60 місяців |
| ВИД | Лави |
| ДІАМЕТР ОТВОРУ | 31 мм |
| КЛАС | Домашні |
| КОЛІР | з ABS покриттям |
| МАТЕРІАЛ | Мінеральний композит, ABS-пластик |
| НАБІР | yes |
| НАЗВА НАБОРУ | Premium |
| ПРИЗНАЧЕННЯ | Багатофункційні |
| ТИП НАВАНТАЖЕННЯ | На вільних вагах |
| ФОРМА ГРИФА | Пряма |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 59 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замки | Гайка |
| Тип | Штанга |