
8 477 ₴
Велотренажер BS-0801 Speed – нова модель велотренажера, розроблена з урахуванням максимального комфорту для користувача. Тренажер BS-0801 Speed від Besport - гармонійне поєднання практичності, надійності, краси і привабливої ціни.
Якщо ви губитеся у великому розмаїтті домашніх тренажерів, то BS-0801 Speed – саме те, що вам потрібно!
Велотренажер компактного розміру ідеально поміститися навіть в малогабаритній квартирі. Міцний метал і якісний пластик гарантують вам довгі роки безвідмовної роботи тренажера, а гарантія 24 місяці зайвий раз підтверджує надійність і довговічність обладнання.
Комп'ютер відображає всі необхідні показники – час, швидкість, дистанцію, витрачені калорії, загальний пробіг велотренажера і пульс. Ви зможете стежити за своїми показниками і прогресом під час тренувань.
Регульоване сидіння, надійна фіксація ніг на педалях, легке і швидке зміна рівня навантаження – зроблять ваші тренування максимально комфортними.
Займайтеся з задоволенням і результат не змусить себе довго чекати.
Основні характеристики:
Велотренажер BS-0801 Speed підходить для будь-якого приміщення, оскільки має компактні розміри 60х43х112 (ДхШхВ) див. Для виготовлення корпусу використовується високоякісний пластик, стійкий до механічних пошкоджень. Відмінною особливістю тренажера Speed є стійка конструкція, сучасний дизайн і зручні педалі з нековзною поверхнею і ременями-фіксаторами.
Ергономічність і зручністьСучасний велотренажер від Besport оснащений зручним екраном, на якому відображаються всі необхідні для тренування показники - час, швидкість, дистанція, витрачені калорії, загальний пробіг велотренажера і пульс.
Тренажер легко налаштувати для користувача з будь-яким рівнем фізичної підготовки. 8 рівнів навантаження дають можливість комфортно займатися як новачкові, так і досвідченому спортсмену.
Ергономічна форма керма робить ваші заняття ще більш приємними. Ручки оснащені датчиками вимірювання пульсу. А щоб заняття не були монотонними, тренажер обладнаний тримачем для гаджета. Ви можете займатися і одночасно слухати музику або дивитися фільм.
Комфортне сидінняСидіння з м'якого матеріалу, покрита приємною на дотик PVC шкірою, забезпечує зручність навіть під час тривалої тренування. А регулювання сидіння з вертикалі допоможе налаштувати тренажер під ваші параметри.
Стійка конструкціяСтабилизаторы на передних и задних ножках гарантируют устойчивость тренажера во время занятий. Кроме того, задние ножки оборудованы регуляторами для идеального баланса тренажера даже на неровной поверхности.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Час, Частота пульсу |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 112 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 43 см |