
798 ₴
Якщо ви шукаєте компактний багатофункціональний пристрій для домашніх тренувань, то турнік HS-M050DP від Hop-Sport — саме те, що вам потрібно. Заняття на турніку дозволять вам суттєво пропрацювати мускулатуру верхнього плечового пояса, рук, спини, грудей, преса, а також покращити силу та витривалість. Восьмиточкова система кріплення, натяжні важелі безпеки та міцна тришарова оббивка гарантують користувачу комфорт і безпеку під час кожного тренування.
Для надійної фіксації турніка в комплекті йдуть кріплення для встановлення в дверний отвір або нішу.
Основні характеристики:

Турнік Hop-Sport має до 8 точок тиску на нековзних гумових ніжках. Це рішення забезпечує краще зчеплення штанги з рамою, ніж система, заснована тільки на одній точці тиску.

Головна перевага турніка HS-M050DP — його багатофункціональність. З його допомогою ви можете виконувати різні вправи на всі групи м'язів, навіть не виходячи з дому. Обладнання легко розміщується на будь-якій висоті місця кріплення і дозволяє вам пропрацьовувати мускулатуру різних частин тіла.

Спеціальні натяжні важелі гарантують вам цілковиту безпеку та комфорт під час кожного тренування. Вони підтримують правильне положення турніка в місці кріплення, запобігаючи його зісковзуванню під тиском ваги користувача.

Турнік HS-M050DP допоможе вам розвинути силу і витривалість! Міцна конструкція пристрою дозволяє йому витримувати вагу користувача до цілих 150 кг.

Турнік HS-M050DP по основній частині своєї довжини покритий м'якою, неймовірно міцною і приємною на дотик піною, яка гарантує вам міцний і безпечний хват під час занять. Ця оббивка складається з трьох міцних шарів, які роблять її дуже стійкою до будь-яких механічних пошкоджень. Зазначимо, що така тришарова оббивка є набагато міцнішою, ніж стандартне одношарове покриття.

Діапазон регулювання довжини турніка становить 65-100 см, завдяки чому обладнання чудово підходить до більшості дверних арок. Турнік легко збирається і встановлюється, отже, для цього вам не знадобиться багато часу.
Характеристики
| ТИП | Розсувний турнік |
| ВАГА | 1,58 кг |
| КРАЇНА РЕЄСТРАЦІЇ БРЕНДУ | Німеччина |
| ГАРАНТІЯ | 24 місяці |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Для м'язів рук, Для м'язів спини, Для м'язів преса, Для м'язів грудей |
| ВИД | Турніки |
| ДОВЖИНА | 60-100 см |
| КЛАС | Домашні |
| КОЛІР | Сіро-жовтий |
| КОНСТРУКЦІЯ | Розсувні |
| МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ | 150 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.58 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 25 місяців |
| Додаткові характеристики | Для м’язів рук, для м’язів спини, для м’язів преса, для м’язів грудей |
| Клас | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |