






6 184,80 ₴
5 875,56 ₴
Berg GO 2 SparX Red - це веломобіль, у якому складаються педалі і він перетворюється на біговел! А за умови придбання ручки батьківського контролю - і в толокар!
Зручне ергономічне сидіння зі спеціального матеріалу, який не ковзає під дитиною! Зручні ручки замість круглого керма, яким у такому віці ще буде важкувато крутити. Унікальний матеріал коліс, який підходить і для прогулянок на вулиці, і для катання на побутових підлогових покриттях у квартирі, будинку, кафе або торговому центрі.
Не дивлячись на маленький розмір, в цьому веломобілі є повноцінний багажник, куди можна покласти пляшечку з водою, снеки або навіть памперс!
Основні характеристики веломобіля BERG GO2 Sparx Red:



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Кількість коліс беговела | 4 |
| Колір | Різні кольори |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 44 см |
| Вага | 3.85 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 1 року |
| Артикул | 25.50.03.00 |