







4 940 ₴

Великий вибір кольорів.
Чохол пошитий з ПВХ тканини, наповнювач - первинний поролон.
Легко піддається чищенню, міцний і безпечний.
Підходить для використання в дитячих ігрових кімнатах, дитячих садках, інклюзивних ресурсних центрах, ресторанах тощо. Так само можна використовувати в домашніх умовах.

|
Розмір упаковки, см |
50х40х100 см |
| Розміри: |
0,94*0,36*0,47 |
|
Вага, кг |
7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Додаткові елементи | Ні |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Об`єм | 0.2 м³ |
| Ширина | 400 мм |