
8 477 ₴
Велотренажер Besport BS-10201B Winner - це компактний і функціональний тренажер, що ідеально підходить для домашнього використання. Він дає змогу проводити ефективні кардіотренування, зміцнювати серцево-судинну систему і спалювати зайві калорії, не виходячи з дому.
Основні характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 5.5 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 14.6 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 88 см |
| Ширина | 56 см |
| Висота | 128 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 88x56x128 см |
| Регулювання | Сидіння з вертикалі |
| Гарантія | 24 місяці |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Дисплей | Монохромний LED |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Клас | Домашні |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Транспортувальні ролики | Так |