
11 577 ₴
Давно хочете впустити спорт у своє життя, але ніяк не зважитеся? Або просто не знаєте, який саме вибрати тренажер? Якщо ви відповіли "так" хоча б на одне запитання, то гаряча новинка від торгової марки Besport — саме те, що вам потрібно! Орбітрек BS-1020E RUNNER стане вашим незамінним супутником у світ краси, сили і спорту. Цей еліптичний тренажер не тільки відмінно прокачує всі основні групи м'язів, одночасно знижуючи навантаження на суглоби, але і є прекрасним поєднанням доступної ціни та відмінної якості. Практична забарвлення, стильний дизайн, потужна механіка, міцні матеріали, надійна збірка, елегантна конструкція — повірте, з таким фітнес-обладнанням ви перетворитеся на затятого прихильника спорту за досить короткий термін, а чудові результати не змусять себе довго чекати.
Купить орбитрек BS-1020E RUNNER від Besport — значить стати власником дійсно якісного продукту, який надійно прослужить вам довгі роки. Тренажер має міцним маховиком з магнітною системою навантаження вагою 5,5 кг, завдяки чому користувачів чекають ефективні тренування середньої інтенсивності. Механічна частина виготовлена з добротних матеріалів, які гарантують всьому пристрою безперебійну і тривалу роботу. Основними складовими внутрішньої механіки тренажера є двосторонній підшипник і хромований кривошип розміром 5.5' (13,97 см). Збираючись замовити орбітрек BS-1020E RUNNER магнітний від Besport, будьте абсолютно впевнені в його незаперечною надійності і високій якості, оскільки бренд-виробник надає всю необхідну сертифікацію (CE, ROHop-Sport HS) та обов'язкову гарантію обслуговування на цілих 24 місяці. Купуючи товари Besport, ви купуєте дійсно добротну продукцію за хорошою ціною.
Основні характеристики:
Дані тренувального комп'ютера:
Основний корпус орбітреки виготовлений з високоякісного міцного пластику, неймовірно стійкого до будь-яких механічних пошкоджень. Особлива система виробництва гарантує йому мінімальну кількість подряпин і максимальний рівень надійної роботи — частини корпусу роблять з первинного матеріалу з додаванням до нього чорної фарби, яка забезпечує базовий колір всьому продукту і добре камуфлює будь-які, випадково отримані дефекти.
Надійна електроніка і механікаОрбитрек BS-1020E RUNNER оборудован мощной современной консолью с весьма понятным интерфейсом, которая отображает значения таких параметров, как время (TIME), расстояние (DISTANCE), калории (CALORIES), скорость (SPEED), пульс (PULSE), общее отработанное расстояние (ODO). Также в компьютере есть функция SCAN, с помощью которой можно переключать отображаемые данные. Тренажер оснащен специальным держателем для гаджета, благодаря которому ваш девайс будет рядом даже во время тренировки. Наличие регулятора нагрузки позволит вам настроить интенсивность работы тренажера под свои данные на любом из доступных 8 уровней. А удобный руль, сделанный из добротного материала, благодаря встроенным датчикам пульса, не только гарантирует пользователю комфортные занятия, но и предоставит возможность контролировать свое физическое состояние в течение всей тренировки.
Комфортные деталиОрбитрек RUNNER оснащен невероятно удобными педалями со специальными вставками, которые выполняют двойную функцию: могут предотвращать скольжение ног спортсмена, если тот тренируется в обуви, или могут выступать в качестве массажёров для стоп в случае, если пользователь занимается босиком.
Эргономичный каркасПередняя часть эллиптического тренажера BS-1020E RUNNER от Besport оборудована прочными изогнутыми ножками, которые обеспечивают всему устройству прекрасный уровень устойчивости даже во время самых интенсивных тренировок. Плюс ко всему они оснащены особыми регуляторами, гарантирующими стойкость и баланс орбитрека на всех твердых поверхностях, в том числе даже на не очень ровных. Также для удобства пользователей на передних ножках устройства расположены транспортировочные ролики, благодаря которым он очень легко перемещается с места на место.
Больше Меньше| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага маховика | 5,5 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Монохромний LED |
| Довжина кроку | 27 см |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Задньопривідні |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Розміри | 111,5x56x156 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Орбітрек магнітний |
| Транспортувальні ролики | Так |