
9 288 ₴
Велотренажер Hop-Sport HS-015H Vox від Hop-Sport - це тренажер, призначений для домашніх тренувань. Він допоможе вам поліпшити самопочуття, зміцнити м'язи і спалити жирові відкладення. Велотренажер оснащений маховиком вагою 5 кг, вбудованим комп'ютером з підставкою для планшета або смартфона і сенсорними датчиками пульсу. Комфорт у використанні додає кермо, покритий неслизькою піною, і зручне сідло з регульованою висотою. Педалі з ременями безпеки, стабілізуючими кожухами і посиленою сталевою конструкцією гарантують безпеку під час кожного тренування. Сучасний дизайн дозволяє велотренажер вписатися в будь-який фітнес-куточок або домашній спортзал.
Основні характеристики
Показники комп'ютера: час тренування, відстань, витрачені калорії, швидкість, вимірювання пульсу, SCAN.
Багатофункціональний комп'ютерПеретворіть свої тренування в справжній виклик і слідкуйте за результатами! Вбудований комп'ютер відображає швидкість, відстань, яку ви подолали, загальна відстань, час тренування, спалені калорії і частоту серцевих скорочень. Функція SCAN дозволяє переглядати окремі значення з інтервалами. Крім того, завдяки власнику планшета або телефону, під час тренувань ви можете подивитися фільм або послухати улюблену музику.
Ручне регулювання навантаженняТренуйся як хочеш! Відрегулюйте рівень складності у відповідності зі своїми вподобаннями - в моделі Vox у вас до 8 рівнів навантаження. Збільшити або зменшити навантаження з допомогою зручної ручки під кермом.
Сенсорні датчики пульсуПроверьте свой пульс с помощью чувствительных сенсорных датчиков, расположенных в рукоятках руля! Результат измерения отображается на дисплее. Во время тренировок все, что вам нужно сделать, это положить на них руки, чтобы проверить частоту сердечных сокращений. Будь то сжигание жира, улучшение физической формы или увеличение выносливости - оптимальная частота сердечных сокращений всегда поможет вам достичь желаемых результатов более эффективно!
Компактный размер оборудованияВы хотите поработать над своей формой и фигурой, но вам не хватает места для более крупного фитнес-оборудования? Нет проблем с Vox! Благодаря своим компактным размерам он поместится даже в небольшом пространстве, предоставляя возможность проводить эффективную домашнюю тренировку.
Педали с фиксирующими ремнямиБезопасность во время тренировок важна! Вот почему в Vox вам не нужно беспокоиться о том, что ваши ноги соскользнут с педалей. Фиксирующие ремни всегда будут удерживать их на месте.
Регулируемые ножкиВозможность точного выравнивания тренажера с помощью ножек, размещенных в заднем стабилизаторе, позволяет исключить возможную проблему неровностей пола. Благодаря этому вы можете быть уверены, что тренажер устойчив, а ваши тренировки будут комфортными и безопасными.
Транспортные роликиПосле тренировки можно не беспокоиться о том, что ваша гостиная будет напоминать спортзал. Благодаря функциональным транспортным роликам, встроенным в передний стабилизатор, вы можете легко переместить велосипед в другое место.
Регулировка сиденьяРегулировка сиденья по высоте позволит выбрать наиболее оптимальное положение для вращения педалей. Удобное мягкое сиденье позволяет наслаждаться комфортом даже во время длительных тренировок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 16 кг |
| Вага маховика | 5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Час, Частота пульсу |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 111 см |
| Довжина | 83 см |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Вертикальні |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Розміри | 111x44x83 см |
| Регулювання | Сидіння з вертикалі |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Рівні навантаження | 8 |