
9 188 ₴
Велотренажер Hop-Sport Hop-Sport HS-045H - прекрасний вибір як для новачків, так і для досвідчених користувачів. Він легкий і компактний, тому з легкістю знайде собі місце в будь-якому будинку. Заняття на велотренажері задіють значну групу м'язів, завдяки чому 'спалюється' жир, тіло стає стрункішою, зміцнюються ноги і спина, поліпшується кровообіг і загальний фізичний стан.
Незважаючи на невеликі габарити, конструкція тренажера з армованої сталі дуже стійка і надійна. Нековзні педалі з фіксуючими ременями гарантують безпеку під час кожного тренування, а пластикові накладки на ніжках захистять підлогу від подряпин. Ви зможете комфортно налаштувати тренажер під Ваш зріст, адже висота сидіння регулюється.
8 рівнів навантаження дозволяють оптимально підібрати інтенсивність тренувань та поступово підвищувати її. Велосипед оснащений повністю ізольованим 5,5-кілограмовим маховиком, завдяки якому тренування стають безшумними і комфортними для користувачів з будь-яким рівнем підготовки.
Для моніторингу стану користувача Hop-Sport Hop-Sport HS-045H обладнаний комп'ютером та інтуїтивно зрозумілим дисплеєм. Під час вправ відображається поточна швидкість, тривалість тренувань, відстань, кількість спалених калорій і пульс. Щоб точно вимірювати частоту серцевих скорочень, тренажер обладнаний чутливими сенсорними датчиками, завдяки чому Ви зможете досягти більшої ефективності занять.
Основні характеристики:
Показання комп'ютера:час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.
Багатофункціональний тренувальний комп'ютерПеретворіть свої тренування в справжній виклик і слідкуйте за ефектом! Тренувальний комп'ютер відображає швидкість, з якою ви рухаєтеся, пройдену дистанцію, час тренування, спалені калорії і частоту серцевих скорочень. Функція SCAN дозволяє переглядати окремі значення з інтервалами. Крім того, завдяки власнику планшета або телефону, під час тренування ви можете подивитися фільм або послухати улюблену музику.
Ручне регулювання опоруТренуйся як хочеш! Відрегулюйте рівень складності у відповідності зі своїми вподобаннями - в моделі Hop-Sport HS-045H Eos у вас є 8 рівнів опору. Збільшити або зменшити рівень опору за допомогою зручної ручки, розташованої під кермом.
Тактильні датчики пульсуПеревірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних датчиків в рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики, щоб заміряти свій пульс. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь-то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або зміцнення сил - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!
Протиковзкі педалі з фіксуючими ременямиБезопасность во время тренировок очень важна! Поэтому, когда вы тренируетесь на этом велосипеде, вам не нужно беспокоиться о том, что ваши ноги соскользнут с педалей. Благодаря нескользящим педалям 9,5 x 7 см с фиксирующими ремнями они будут оставаться на месте все время.
Регулировка сиденья по вертикалиКомфорт во время тренировки - ключ к успеху! Благодаря возможности вертикальной регулировки сиденья вы можете легко настроить его под свой рост и индивидуальные предпочтения.
Размеры велотренажераБлагодаря небольшим размерам байк компактен и легко перемещается.
Система магнитного сопротивленияИспользуемая в тренажере система магнитного сопротивления массой 5,5 кг с 8-ступенчатой ручной регулировкой гарантирует, что тренировка на этой модели будет плавной и, что немаловажно, тихой. На нем можно заниматься даже ночью, не опасаясь, что разбудите других домочадцев.
Больше Меньше| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага маховика | 5,5 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Вертикальні |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Особливості | Вимірювання пульсу, компенсатори нерівності підлоги, транспортувальні ролики, підставка для аксесуарів |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Розміри | 122x41x68 см |
| Регулювання | Сидіння з вертикалі |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Велотренажер магнітний |
| Транспортувальні ролики | Так |
| Рівні навантаження | 8 |