
12 888 ₴
Велотренажер магнітний Hop-Sport Hop-Sport HS-035H Leaf
Hop-Sport HS-035H Leaf Hop-Sport з сенсорними датчиками пульсу - це пристрій, призначений для тренувань в домашніх умовах. Це допоможе вам спалити зайві кілограми, сформувати фігуру і поліпшити фізичну форму. Тренажер характеризується сучасним дизайном і міцною конструкцією. Система магнітного опору вагою 8 кг забезпечує плавні тренування. Комфорт використання підвищується завдяки регульованим по вертикалі, сидіння, простому у використанні комп'ютера, завдяки якому ви можете відстежувати найважливіші параметри тренування. Максимальна вага користувача цього устаткування становить 135 кг
Основні характеристики:Показання комп'ютера:час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.
Тренувальний комп'ютер з підставкою для планшетаПеретворіть свої тренування в справжній виклик і слідкуйте за результатами! Тренувальний комп'ютер відображає швидкість, з якою ви рухаєтеся, відстань (поточне і загальне), час тренування, кількість спалених калорій і пульс. Завдяки функції сканування параметри відображаються циклічно - це дуже допомагає, тому що без зупинки ви повністю контролюєте своє тренування. Крім того, планшет або телефон дозволяють дивитися фільми або слухати улюблену музику під час тренувань.
Вертикально регульоване сидінняКомфорт під час вправ - це ключ до успішної тренування! На цій моделі можуть успішно тренуватися люди з високим зростанням, так і низьким. Завдяки можливості точно відрегулювати сидіння з вертикалі, ви можете легко виставити положення у відповідності зі своїми параметрами. Ергономічна форма сидіння зробить тренування ще більш приємною і комфортною.
Транспортні роликиПісля тренування вам не потрібно турбуватися, що ваша квартира буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати велотренажер в інше місце.
Вирівнюючі ніжкиМожливість точного вирівнювання тренажера, використовуючи ніжки, розташовані в задньому стабілізаторі, дозволяє усунути будь-які проблеми з нерівною поверхнею. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що тренажер стабільний і ваші тренування будуть комфортними та безпечними.
Сенсорні датчики пульсуПеревірте свій пульс за допомогою чутливих сенсорних датчиків, встановлених в рукоятках керма! Все, що вам потрібно зробити, це покласти на них руки, щоб перевірити частоту серцевих скорочень, і результат буде відображено. Будь-то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або тренування витривалості - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно.
Регулювання опоруТренируйся как хочешь! Отрегулируйте уровень сложности в соответствии со своими предпочтениями - в модели Leaf у вас до 8 уровней сопротивления. Увеличьте или уменьшите сопротивление с помощью удобной ручки под рулем.
Нескользящие педали с фиксирующими ремнямиБезопасность во время тренировки важна! При тренировке на этом велосипеде не нужно беспокоиться о том, что ноги соскользнут с педалей. Они покрыты нескользящим материалом и оснащены фиксирующими ремнями - независимо от интенсивности упражнения ваши ноги всегда будут на месте.
Система магнитного сопротивленияИспользуемая в тренажере 8-килограммовая система магнитного сопротивления с 8-ступенчатой ручной регулировкой гарантирует, что тренировка на этой модели будет плавной и, что немаловажно, тихой. На нем можно заниматься даже ночью, не опасаясь, что разбудите других домочадцев.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 29 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Час, Частота пульсу |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 64 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Вертикальні |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Розміри | 130x55x90 см |
| Регулювання | Сидіння з вертикалі |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Рівні навантаження | 8 |