
13 888 ₴
Магнітний орбітрек Hop-Sport Hop-Sport HS-003C Focus – це високоякісне обладнання, на якому може тренуватися вдома кожен, незалежно від віку, статі або фізичної підготовки. Еліптичний тренажер одночасно задіє всі ті групи м'язів, що і степпер, велотренажер, бігова доріжка. Тому заняття на ньому проходять ефективно, комфортно, а головне безпечно.
Стабільна конструкція забезпечує стійкість навіть під час інтенсивних тренувань. 9-кілограмовий маховик нового покоління працює плавно і безперебійно при зміні навантаження. Також його робота надзвичайно тиха, Ви можете займатися в будь-який зручний час, не турбуючи інших мешканців будинку.
8 рівнів регулювання магнітного опору дозволяють поступово збільшувати навантаження, що важливо для швидких і довготривалих результатів. Орбітрек Hop-Sport HS-003C Focus оснащений комп'ютером з багатофункціональним дисплеєм, який дозволяє контролювати прогрес Ваших тренувань. Датчики серцевого ритму дозволяють вам вибрати інтенсивність вправ у відповідності з вашими потребами.
Вам не потрібно турбуватися, що після завершення занять Ваша кімната буде продовжувати нагадувати тренажерний зал. Завдяки компактним розмірам і зручним транспортним роликам, орбітрек можна з легкістю перемістити і заховати, наприклад, у шафу.
Основні характеристики:
Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.
Багатофункціональний тренувальний комп'ютерЕліптичний тренажер Focus оснащений багатофункціональним комп'ютером і легко читаним дисплеєм. Функції комп'ютера:
SCAN: Відображає: час тренування, пройдена відстань, швидкість, витрачені калорії, частоту серцевих скорочень і загальна кількість кілометрів.
TIME: відображення часу тренування. З допомогою кнопки «встановити» ви можете ввести значення, про який комп'ютер повідомить вас звуковим сигналом.
SPEED: відображення поточної швидкості.
DISTANCE: показує пройдену відстань, з допомогою кнопки установки ви можете встановити бажане значення, про який комп'ютер повідомить нам звуковим сигналом.
CALORIES: відображає витрачені калорії, за допомогою кнопки установки ви можете встановити бажане значення, про який комп'ютер повідомить нам звуковим сигналом.
ODO: відображає загальну відстань, пройдену за все тренування.
PULSE: відображення поточної частоти пульсу користувача.
Тактильні датчики пульсуПеревірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних датчиків в рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики, щоб заміряти свій пульс. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь-то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або зміцнення сил - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!
Нековзна платформа для нігБезпека і стабільність під час тренувань дуже важливі, тому еліптичний крос-тренажер Hop-Sport HS-003C оснащений нековзними платформами для ніг. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що ваші ноги не будуть ковзати, дозволяючи вам зосередитися на вправах, які ви робите.
Ручне регулювання опоруЗавдяки плавної настройки опору з допомогою ручки, яка завжди у вас під рукою, ви можете легко вибрати рівень складності для ваших індивідуальних тренувань. Широкий спектр рівнів регулювання задовольнить як любителів, так і тих, хто більш досвідчений тренуваннях.
Транспортні роликиПісля тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш будинок все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце.
Більше Менше| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага маховика | 7 кг. |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Довжина кроку | 29 см |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Задньопривідні |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Показання дисплея | Час, швидкість, відстань, калорії, одометр, пульс |
| Розміри | 152,5x65x100,5 см |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Орбітрек магнітний |
| Транспортувальні ролики | Так |
| Рівні навантаження | 8 |