
14 288 ₴
Магнітний орбітрек Hop-Sport HS-2050C Cosmo — це спортивне пристрій, що поєднує в собі кращі якості степпера, бігової доріжки і велотренажера. Тренажер ідеально підходить для будь-якого будинку, на ньому можна займатися незалежно від віку і фізичного стану. Регулярні заняття на еліптичному обладнанні Cosmo допоможуть вам значно поліпшити свій фізичний стан, скинути зайву вагу і просто відчути себе краще.
Орбітрек Hop-Sport HS-2050C Cosmo, завдяки наявності системи магнітної навантаження вагою 9 кг, працює плавно і тихо. Ви дійсно можете займатися на ньому навіть вночі, оскільки вже точно нікому не заважатимете.
Cosmo володіє системою ручного регулювання навантаження, яка дозволяє налаштувати інтенсивність заняття під фізичні можливості користувача. Пристрій оснащений комп'ютером з багатофункціональним дисплеєм, за допомогою якого можна контролювати дані основних параметрів тренування. Завдяки наявності спеціального тримача для гаджетів тепер під час тренування можна дивитися фільми, серіали або слухати улюблену музику.
Також орбітрек Cosmo обладнаний сенсорними датчиками пульсу, розташованими на кермі, які дозволяють вам контролювати частоту свого пульсу і з урахуванням цього змінювати рівень навантаження. Ручки тренажера покриті м'якою піною, яка в рази підвищує комфорт кожної вашої тренування.
Основні характеристики:
Орбітрек Cosmo оснащений багатофункціональним комп'ютером з інтуїтивно зрозумілим дисплеєм. Перелік функцій комп'ютера:
1. SCAN — отображает: время тренировки, пройденное расстояние, скорость, сожженные калории, частоту пульса и общее расстояние.
2. TIME — отображает время тренировки. С помощью кнопки Set вы можете установить нужное значение, о котором компьютер уведомит вас с помощью звукового сигнала.
3. SPEED — отображает текущую скорость пользователя.
4. DISTANCE — отображает пройденное расстояние. С помощью кнопки Set вы можете установить нужное значение, о котором компьютер сообщит вам с помощью звукового сигнала.
5. CALORIES — відображає спалені калорії. З допомогою кнопки Set ви можете встановити потрібне значення, про який комп'ютер повідомить вас за допомогою звукового сигналу.
6. ODO — відображає загальну відстань, пройдену за все тренування.
7.PULSE — відображає частоту поточного пульсу користувача.
Сенсорні датчики пульсуДополнительные ручки орбитрека оборудованы специальными сенсорными датчиками — для измерения своего пульса во время тренировки просто возьмитесь за них. Спустя несколько секунд данные измерения отобразятся на дисплее. Отметим, что оптимальная частота пульса является главным условием для достижения вашей поставленной цели, поскольку слишком высокий пульс может привести к перетренированности, а слишком низкий — к недостаточному результату от тренировки. Так что, если вам важен результат занятия — просто измерьте пульс и старайтесь его контролировать!
Ручное регулирование нагрузкиЭллиптический тренажер Cosmo оснащен удобной ручкой, которая позволяет плавно регулировать уровень нагрузки. Она расположена под дисплеем на основной раме устройства. Вы можете легко выбрать любую степень нагрузки, которая подойдет под ваш индивидуальный уровень подготовки. Отрегулировать ее можно на любом из 8 доступных уровней, которые делают тренажер оптимальным вариантом как для новичков в спорте, так и для уже опытных пользователей.
Транспортировочные роликиПереживаете из-за потенциальной загромождённой квартиры? Это совершенно не проблема, поскольку орбитрек Cosmo оснащен специальными транспортировочными роликами, встроенными в передний стабилизатор, с помощью которых вы можете легко и просто переместить устройство в любое удобное для вас место.
Нескользящие педали для ногБезопасность во время тренировок — один из ключевых критериев для выбора спортивного оборудования. Эллиптический тренажер Cosmo оснащен нескользящими педалями для ног, которые обеспечивают пользователю безопасность и комфорт во время каждой тренировки.
Система магнитной нагрузкиСистема магнитной нагрузки весом 9 кг, установленная в эллиптическом тренажере Cosmo, гарантирует пользователю не только продуктивные, но и бесшумные тренировки с минимальной нагрузкой на суставы.
Больше Меньше| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага маховика | 9 кг. |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Монохромний LED |
| Довжина кроку | 30 см |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Задньопривідні |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Розміри | 112x63x152 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Орбітрек магнітний |
| Транспортувальні ролики | Так |
| Колір | Сірий/сріблястий |