
13 327 ₴
Гаряча новинка від Hop-Sport, яка припаде до смаку всім цінителям комфорту та продуктивності. Якщо ж ви потребуєте фізичної активності, але маєте невеликі проблеми з суглобами, або ж просто плануєте підтримувати поточну форму з допомогою помірно солідних навантажень, то горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-2050L Beat — саме те, що вам потрібно. Це інноваційне обладнання не тільки забезпечить безпеку і зручність під час кожного тренування, але і стане вашим надійним провідником у світ спорту, сили і витривалості. Регулярно займаючись на велотренажері Hop-Sport HS-2050L Beat від Hop-Sport, ви зможете істотно поліпшити свої фізичні показники та загальний стан організму, прискорити обмінні процеси і безпосередньо сам процес жиросжигания, а також зарядитися позитивною енергетикою завдяки викиду ендорфінів протягом будь-якого тренування.
Купити горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-2050L Beat — означає придбати дійсно якісний і надійний продукт, який буде служити вам довгі роки, адже фірма-виробник всю свою продукцію забезпечує необхідної сертифікацією і обов'язковою гарантією на цілих 24 місяці. Збираючись замовити це фітнес-пристрій від торгової марки Hop-Sport, ви можете бути абсолютно впевненими в його міцності і безпеки, оскільки тренажер володіє спеціальними стабілізаторами, що забезпечують йому прекрасний рівень стійкості навіть під час найбільш інтенсивних тренувань, і зручними педалями з фіксуючими ременями, які гарантують вам міцне кріплення і відмінний рівень комфорту протягом будь-якого заняття.
Основні характеристики:Дані тренувального комп'ютера:
Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-2050L Beat оснащений надсучасним тренувальним комп'ютером, який відображає дані таких основних показників, як швидкість, кількість спалених калорій, час тренування, відпрацьований відстань і поточний пульс користувача. Консоль володіє сенсорним LED дисплеєм з неймовірно простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.
Ергономічна конструкціяТренажер від Hop-Sport володіє неймовірно міцною і стійкою конструкція, яка гарантує вам не тільки безпечні і комфортні заняття, але і надійне використання продукту протягом тривалого часу. Завдяки своїм досить-таки компактним габаритам (130/60/82 см), фітнес-обладнання Hop-Sport HS-2050L Beat ідеально підійде навіть для самої маленької квартири. Воно надзвичайно зручно у використанні, транспортуванні і зберіганні, а також займає мінімальну кількість місця і практично не захаращує житловий простір.
Зручне управління навантаженнямМодель горизонтального велотренажера Hop-Sport HS-2050L Beat володіє спеціальною системою управління навантаженням, яка дозволить вам налаштувати обладнання суто під свої фізичні дані. Відрегулювати тип навантаження ви можете за допомогою спеціалізованої ручки-регулятора, розташованої прямо під консоллю. Зробити це дуже просто: вам необхідно вибрати бажаний рівень (всього їх 8) і всього лише повернути регулятор, поставивши його на потрібну позначку.
Надання точних данихУстройство оборудовано современными датчиками измерения пульса, которые не только тщательно отображают текущее сердцебиение пользователя, но и отслеживают любые изменения в нем в течение всего занятия. Датчики расположены прямо на рукоятках руля тренажера и очень просты в использование. Все, что вам нужно сделать, это просто положить на них свои руки и подождать буквально пару секунд. За это время устройство быстро считает данные вашего пульса и сразу же выведет их на дисплей.
Возможность регулирования положения сиденьяВ горизонтальном велотренажере Hop-Sport HS-2050L Beat при необходимости вы можете отрегулировать расстояние между сиденьем и педалями в диапазоне от 65 до 85 см, благодаря чему вы легко и просто настроите параметры тренажера четко под свой рост. Делается это с помощью специальной регулирующей ручки, расположенной в нижней части основной рамы устройства: вам нужно открутить ручку, установить необходимое расстояние между сиденьем и педалями, потом закрутить ручку обратно.
Надежная система маховикаГоризонтальный велотренажер от Hop-Sport обладает прочным маховиком с системой магнитной нагрузки весом в 8 кг, который гарантирует пользователю невероятно продуктивные и в то же время умеренно интенсивные тренировки. Также данная система обеспечивает всему продукту настолько плавную и бесшумную работу, что теперь никто из ваших домочадцев не сможет вас упрекнуть в излишнем шуме. Кроме этого, занимаясь на этом фитнес-устройстве, вы можете одновременно слушать любимый подкаст или музыку, изучать иностранные языки или же просто-напросто смотреть любые фильмы, ведь именно для такого идеального сочетания приятного с полезным тренажер и оснащен специальным держателем для мобильных девайсов.
Нескользящие педали с фиксирующими ремнямиБезопасность во время тренировки важна! При тренировке на этом велосипеде не нужно беспокоиться о том, что ноги соскользнут с педалей. Они покрыты нескользящим материалом и оснащены фиксирующими ремнями - независимо от интенсивности упражнения ваши ноги всегда будут на месте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 24.3 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 см |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага маховика | 8 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | LED |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Горизонтальні |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Розміри | 130x60x82 см |
| Регулювання | Сидіння |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Горизонтальний велотренажер магнітний |
| Транспортувальні ролики | Так |
| Рівні навантаження | 8 |