
19 788 ₴
Електромагнітний велотренажер Hop-Sport HS-005H HOST - це тренажер, призначена для регулярних тренувань у квартирі або в домашньому спортзалі. Ідеально підходить для початківців та досвідчених користувачів. Його переваги, такі як ергономічний дизайн, надійна система опору і сучасний комп'ютер, гарантують високу ефективність вправ.
Багатофункціональний комп'ютер з сенсорним дисплеєм пропонує доступ до багатьох програм та функцій, таких як Body Fat, HRC, Recovery, завдяки яким ви зробите свої вправи цікавішими. Тактильні датчики, розміщені на утримувачах керма, дозволять вам швидко виміряти пульс під час тренування.
Система магнітного опору характеризується плавною, тихою роботою. Завдяки електронному регулювання зміна навантаження не порушує ритм тренування. Універсальна регулювання сідла і регульований кут нахилу керма роблять велосипед Hop-Sport HS-005H HOST завжди ідеально відповідним для росту людини, що займається спортом.
Крім того, велосипед оснащений нековзними педалями з фіксуючими ременями, утримують ногу на місці, вирівнюючі ніжки забезпечують стійкість під час тренувань.
Основні характеристики:
Дані комп'ютера:
Перетворіть свої тренування в справжній виклик! Комп'ютер дозволяє контролювати найважливіші параметри тренування, такі як час, швидкість, дистанція, калорії і частота серцевих скорочень. Крім того, завдяки функції відновлення ви будете вимірювати ефективність організму, а з допомогою Body Fat ви будете визначати рівень жиру в організмі. Програма HRC, контрольована серцем, корисна і цікава. Протягом всього тренування навантаження буде налаштована на ваш пульс, щоб зробити його максимально оптимальним.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 22.5 кг |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 79 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 131.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Вертикальні |
| Розміри | 131,5x46x89 см |
| Регулювання | Сидіння з вертикалі, сидіння з горизонталі, кута нахилу керма |
| Рівні навантаження | 16 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Клас | Домашні |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Транспортувальні ролики | Так |