
19 788 ₴
Електромагнітний велотренажер Hop-Sport HS-005H HOST - це тренажер, призначена для регулярних тренувань у квартирі або в домашньому спортзалі. Ідеально підходить для початківців та досвідчених користувачів. Його переваги, такі як ергономічний дизайн, надійна система опору і сучасний комп'ютер, гарантують високу ефективність вправ.
Багатофункціональний комп'ютер з сенсорним дисплеєм пропонує доступ до багатьох програм та функцій, таких як Body Fat, HRC, Recovery, завдяки яким ви зробите свої вправи цікавішими. Тактильні датчики, розміщені на утримувачах керма, дозволять вам швидко виміряти пульс під час тренування.
Система магнітного опору характеризується плавною, тихою роботою. Завдяки електронному регулювання зміна навантаження не порушує ритм тренування. Універсальна регулювання сідла і регульований кут нахилу керма роблять велосипед Hop-Sport HS-005H HOST завжди ідеально відповідним для росту людини, що займається спортом.
Крім того, велосипед оснащений нековзними педалями з фіксуючими ременями, утримують ногу на місці, вирівнюючі ніжки забезпечують стійкість під час тренувань.
Основні характеристики:
Дані комп'ютера:
Перетворіть свої тренування в справжній виклик! Комп'ютер дозволяє контролювати найважливіші параметри тренування, такі як час, швидкість, дистанція, калорії і частота серцевих скорочень. Крім того, завдяки функції відновлення ви будете вимірювати ефективність організму, а з допомогою Body Fat ви будете визначати рівень жиру в організмі. Програма HRC, контрольована серцем, корисна і цікава. Протягом всього тренування навантаження буде налаштована на ваш пульс, щоб зробити його максимально оптимальним.
Транспортні роликиПісля тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш будинок все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце.
Тактильні датчики пульсуПеревірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних датчиків в рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики, щоб заміряти свій пульс. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь-то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або зміцнення сил - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!
Сидіння регулюється по вертикалі і горизонталіЗавдяки можливості точного регулювання сидіння з вертикалі і горизонталі, ви можете легко відрегулювати його під свій зріст і індивідуальні переваги. Ергономічна форма сидіння і гелеве наповнення зроблять тренування на велосипеді ще більш приємною і комфортною
Регулювання кута нахилу кермаПравильно настроенный угол наклона руля, подобранный под ваш рост и стиль вождения, сделает тренировку еще более комфортной. Кроме того, это обеспечит вашим рукам и запястьям оптимальное положение, так что они не будут страдать от неприятного онемения во время езды. Вы можете легко настроить угол наклона с помощью регулятора, расположенного за тренировочным компьютером.
Система магнитного сопротивленияВелотренажер Host использует систему магнитного сопротивления весом 7 кг. Упражнения на велотренажере отлично имитируют катание на классическом велосипеде, причем делать это можно независимо от погоды. Система маховика делает устройство очень тихим.
Регулируемые ножкиВозможность точного выравнивания машины с помощью ножек, размещенных в заднем стабилизаторе, позволяет исключить возможную проблему неровностей пола. Благодаря этому вы можете быть уверены, что тренажер устойчив, и ваши тренировки будут комфортными и безопасными.
Нескользящие педали с фиксирующими ремнямиБезопасность во время тренировок важна! Когда вы тренируетесь на этом велотренажере, вам не нужно беспокоиться о том, что ваши ноги соскользнут с педалей. Они покрыты нескользящим материалом и оснащены фиксирующими ремнями - как бы интенсивно вы ни тренировались, ваши ноги останутся на месте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 22.5 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Час, Частота пульсу |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 131.5 см |
| Довжина | 79 см |
| Ширина | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Вертикальні |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Розміри | 131,5x46x89 см |
| Регулювання | Сидіння з вертикалі, сидіння з горизонталі, кута нахилу керма |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Транспортувальні ролики | Так |
| Рівні навантаження | 16 |