
21 888 ₴
Спинбайк Hop-Sport Hop-Sport HS-045IC Bravoп оможет вам зменшити жирові відкладення, запобігти целюліт і схуднути в стегнах і литках. Це позитивно позначиться на розвитку серцево-судинної і дихальної працездатності за рахунок зміцнення стану всього організму. Система ланцюгового приводу в поєднанні з механічною гальмівною системою на основі маховика 18 кг забезпечує безперебійну роботу велосипеда. Посилена конструкція зі сталевого профілю, педалі з підноском і фіксуючими ременями, а також запобіжне гальмо збільшать вашу безпеку під час тренувань. Крім того, у велосипеда є вирівнюючі ніжки, які усувають будь-які проблеми нерівній поверхні.
Основні характеристики:
Додаткова інформація:
Великий, покриттів м'якою, не ковзної піною, регульований по висоті кермо дозволяє ще більш комфортно тренуватися. Ергономічна форма керма дозволяє багато типів положень рук, що особливо важливо в тренуванні.
Регулювання сидіння з вертикалі і горизонталіЗавдяки можливості точного регулювання сидіння з вертикалі і горизонталі, ви можете легко відрегулювати його під свій зріст і індивідуальні переваги. Ергономічна форма сидіння і гелеве наповнення зроблять тренування на велосипеді ще більш приємною і комфортною.
Транспортні роликиПісля тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш будинок все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце.
Тренувальний комп'ютерВідображувані функції:
Металеві педалі з ременями безпеки запобігають ковзанню ваших ніг, а завдяки зручним шкарпеткам вони не рухаються навіть під час швидкої їзди.
Регульовані ніжкиРегульовані ніжки, розташовані як на передньому, так і в задньому стабілізаторі, дозволяють встановлювати обладнання на нерівній поверхні.
Аварійне гальмоЗаниматься с Bravo абсолютно безопасно! Тренажер оборудован безопасным тормозом, который находится в пределах досягаемости - прямо под рулем. Благодаря тормозу вы быстро прекратите тренировку, когда вам это понадобится.
Измерение пульсаКомпьютер позволяет измерять пульс с помощью беспроводного телеметрического ремня Hop-Sport HS-P095PR, совместимого с тренажером (ремень не входит в комплект, его можно купить отдельно).
Держатель для бутылки с водойМы знаем, насколько важен комфорт во время тренировок. Поэтому велосипед оборудован держателем для бутылок, который размещен под тренировочным компьютером. Вам не нужно покидать тренажер, чтобы достать освежающую воду - отныне во время тренировки она всегда будет у вас под рукой.
СистемыСистема цепного привода в сочетании с механической тормозной системой на основе маховика 18 кг обеспечивает бесперебойную работу велотренажера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 41 кг |
| Вага маховика | 18 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Дистанція, Швидкість, Час |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 116.5 см |
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 50.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Вимірювач пульсу | Немає |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії |
| Розміри | 120x50x118 см |
| Регулювання | Сидіння |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Спинбайк |
| Транспортувальні ролики | Так |
| Рівні навантаження | Ручне регулювання |