
23 588 ₴
Хочете, щоб Ваші заняття спортом проходили комфортно, безпечно і одночасно інтенсивно і з високою ефективністю? Горизонтальний велотренажер Hop-Sport Hop-Sport HS-060L Pulse дасть таку можливість! Одним з його переваг є особлива конструкція, завдяки якій можна займатися без шкоди для здоров'я навіть людям, які мають медичні протипоказання до більшості видів силових навантажень.
Під час вправ на горизонтальному велотренажері спина знаходиться в розслабленому стані, відсутній біль у суглобах, не з'являється почуття напруженості в спині і плечах. Горизонтальне положення ніг спрощує доступ крові до серця, що робить кардіотренування більш ефективними.
Масивна конструкція з армованої сталі і сучасні стабілізатори роблять тренажер стійким і стабільним в роботі. М'яке контурне сидіння гарантує комфорт і правильну підтримку спини, а нековзні педалі з широкими фіксуючими ременями – безпека під час занять. Завдяки регульованим сидінням Ви з легкістю налаштуєте тренажер у відповідності зі своїми потребами і заданими цілями.
Повністю ізольований 15-кілограмовий маховик працює плавно, безперебійно, а головне - тихо. Займатися на ньому можна навіть уночі, не боячись розбудити мешканців будинку! 8 рівнів навантаження дозволяють оптимально підібрати інтенсивність тренувань та поступово підвищувати її.
Для мотивації до регулярних занять та моніторингу стану Hop-Sport Hop-Sport HS-060L оснащений дисплеєм, де відображаються найважливіші параметри руху: час, швидкість, відстань, калорії, ритм серцебиття. Для контролю останнього на ручках у сидіння передбачені спеціальні сенсорні датчики пульсу. Також для Вашої зручності тренажер обладнаний підставкою для планшета і утримувачем для води.
Основні характеристики:Показання комп'ютера: час тренування, пройдену відстань, що спалюються калорії, швидкість, пульс.
Багатофункціональний тренувальний комп'ютерЧіткий LCD-дисплей відображає час, швидкість, калорії, відстань і пульс. Завдяки функції SCAN індивідуальні параметри відображаються циклічно - це спрощення надає вам можливість контролювати показники не припиняючи тренування. Крім того, тримач для планшета або телефону дозволяє переглядати фільм або слухати улюблену музику під час тренування.
Регульоване сидінняЗавдяки регулюванню відстані сидіння від педалей, ви можете підібрати зручне положення. В Hop-Sport HS-060L Pulse ви сидите комфортно на широкому сидіння з контурною спинкою, покладіть ноги на педалі, оснащені ременями, які тримають ноги стабільними і починайте тренування.
Транспортні роликиПісля тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш будинок все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце.
Тактильні датчики пульсуПеревірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних датчиків в рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики, щоб заміряти свій пульс. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь-то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або зміцнення сил - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!
Протиковзкі педалі з фіксуючими ременямиБезпека під час тренувань дуже важлива! Тому, коли ви тренуєтеся на цьому велосипеді, не потрібно турбуватися про те, що ваші ноги зісковзнуть з педалей. Завдяки нековзним педалей з фіксуючими ременями вони будуть залишатися на місці весь час.
Система магнітного опоруСистема магнітного опору вагою 15 кг, використовувана в тренажері, гарантує, що тренування на цій моделі будуть плавними і, що важливо, тихими. На ньому можна займатися навіть вночі, не побоюючись розбудити інших домочадців.
Тримач для пляшки з водоюНе забывайте пить во время интенсивных тренировок. Под рулем велосипеда Pulse находится держатель для бутылки с водой. Благодаря этому во время тренировки вы можете пить воду или изотонический напиток, не вставая с велосипеда.
Регулировочные ножкиУстойчивость велотренажера важна для эффективных и безопасных тренировок. Регулировочные ножки, расположенные как в переднем, так и в заднем стабилизаторе велотренажера Pulse, позволяют отрегулировать устойчивость тренажера на неровной поверхности.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 47 кг |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 117.5 см |
| Довжина | 156 см |
| Ширина | 72 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага маховика | 15 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Горизонтальні |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Розміри | 117,5x72x156 см |
| Регулювання | Сидіння |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Горизонтальний велотренажер магнітний |
| Транспортувальні ролики | Так |
| Рівні навантаження | 8 |