
28 188 ₴
Спинбайк Hop-Sport Hop-Sport HS-055IC Echo 2021 - це високоякісне обладнання для спінінга в домашніх умовах. Це допоможе вам поліпшити серцево-судинну і дихальну систему, схуднути і змоделювати м'язи стегон і литок. Велосипед характеризується сучасним дизайном і надійним виконанням зі сталевих профілів. Система ланцюгового приводу в поєднанні з механічною гальмівною системою на основі маховика 18 кг забезпечує безперебійну роботу велосипеда. Комфорт використання підвищується завдяки регульованим сидінням і регульованим многопозиционному рульового колеса. Нековзні педалі з шкарпетками і запобіжним гальмом підвищать вашу безпеку під час тренувань.
Основні характеристики:
Показання комп'ютера:час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, частота обертання, SCAN.
Багатофункціональний тренувальний комп'ютерПеретворіть свої тренування в справжній виклик і спостерігайте за досягненнями! Тренувальний комп'ютер відображає швидкість, з якою ви рухаєтеся, пройдену відстань, час тренування, кількість спалених калорій, частоту серцевих скорочень (виміряну за допомогою бездротового телеметричного пояси, сумісного з тренажером) і кількість оборотів в хвилину. Крім того, завдяки функції SCAN, окремі параметри відображаються циклічно - це дуже зручно, тому що ви повністю контролюєте своє тренування, не перериваючи її.
Кермо з горизонтальним і вертикальним регулюваннямБагатофункціональний, покритий м'якою нековзною піною кермо з вертикальної і горизонтальної регулюванням дозволить вам ще більш комфортно тренуватися, повністю адаптуючись до вашій фігурі. Ергономічна форма рульового колеса допускає безліч типів захоплень, що особливо важливо для комфорту.
Сидіння з вертикальної і горизонтальної регулюваннямЗручне сидіння пристосоване для тренувань на спінінгу, ви можете точно відрегулювати його по вертикалі і по горизонталі. Люди з низьким і високим зростом можуть успішно крутити педалі на цьому обладнанні, забезпечуючи ефективну домашнє тренування.
Транспортные роликиПосле тренировки вам не нужно беспокоиться, что ваша комната все равно будет выглядеть как тренажерный зал. Благодаря функциональным транспортным роликам, встроенным в передний стабилизатор, вы можете легко перемещать велосипед в другое место.
Предохранительный тормозБезопасная тренировка с помощью Hop-Sport HS-055IC Echo! Велосипед оснащен предохранительным тормозом, который находится в пределах вашей досягаемости - чуть ниже руля. Благодаря тормозу вы быстро прекратите тренировку, когда вам это нужно.
Выравнивающие ножкиВстановлені в передньому і задньому стабілізаторі вирівнюючі ніжки дозволяють регулювати положення обладнання на нерівній поверхні.
Система магнітного опоруВелотренажер Echo использует маховик 18 кг. Благодаря этому устройство работает очень тихо. Даже во время интенсивных тренировок вы можете слушать любимую музыку, подкасты или смотреть фильм - под дисплеем находится держатель для телефона или планшета. Безопасность здесь обеспечивается за счет свободного хода - когда вы внезапно прекращаете крутить педали, ускоряющийся маховик будет продолжать вращаться «по инерции», пока не замедлится и, наконец, не остановится. Благодаря этому вы почувствуете себя на традиционном велосипеде и при этом избежите травм, потому что торможение не происходит внезапно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 54 кг |
| Вага маховика | 18 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Дистанція, Швидкість, Час |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 109 см |
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 50.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Монохромний LCD |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії |
| Розміри | 109x50,5x122 см |
| Регулювання | Сидіння |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Спинбайк |
| Транспортувальні ролики | Так |
| Рівні навантаження | Ручне регулювання |