
32 788 ₴
Велотренажер Hop-Sport Hop-Sport HS-090H - це прекрасний вибір як для новачків, так і для досвідчених користувачів. З його допомогою Ви зможете позбутися від зайвого жиру, натренувати м'язи, поліпшити здоров'я, підготуватися до велосезону або активно і приємно провести дозвілля. Вибираючи велотренажер, Ви отримаєте струнку фігуру, кращу спортивну форму, заощадите час і гроші, витрачені у залі.
Армована сталева конструкція і нековзні педалі з фіксуючими ременями гарантують безпеку під час кожного тренування. Зручне сидіння регулюється по вертикальній і горизонтальній осях, також змінюється висота керма і кут нахилу рульового управління, тому Ви зможете максимально комфортно налаштувати параметри тренажера під свої потреби.
Електромагнітна система махового колеса вагою 13 килограммобеспечивает плавний рух, навіть при перемиканні рівня навантаження, і що не менш важливо, працює майже безшумно. Заняття на велотренажері не створюють навантаження на коліна, тому є абсолютно безпечними для суглобів.
Для мотивації та моніторингу стану велотренажер обладнаний інтуїтивно зрозумілим дисплеєм, який показує найважливіші параметри руху: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, ват-контроль, H. R. C. і т. д. Ви можете урізноманітнити заняття з допомогою 12 цільових програм тренування. Комп'ютер має 4 профілю користувача, що дозволяють налаштувати параметри і зберігати дані тренувань всіх членів сім'ї.
На ручках керма встановлені чутливі сенсорні датчики пульсу. Обов'язково використовуйте їх, адже правильний ритм серцебиття є ключовим елементом, який прискорює досягнення мети тренувань. На скільки ефективно проходять Ваші заняття, можна перевірити за допомогою функції Body Fat, яка вимірює рівень жиру в організмі, або виконавши test recovery.
Крім того, тренажер Hop-Sport Hop-Sport HS-090H сумісний з додатком iConsole +, яке розширює функціонал, зберігає і систематизує всі дані про тренування. Ви можете покласти телефон або планшет на спеціальну підставку, з'єднатися з bluetooth з комп'ютером, задати маршрут в будь-якій точці світу і 'проїхати' по ньому в режимі перегляду вулиць.
Після завершення вправ Вам не потрібно хвилюватися, що кімната залишиться схожою на спортзал. Ви можете легко перемістити тренажер завдяки зручним транспортним колесам. Тому не варто шукати відмовки і виправдання. Купіть велотренажер Hop-Sport Hop-Sport HS-090H і почніть змінювати життя на краще вже сьогодні!
Основні характеристики:
Превратите свои тренировки в настоящий вызов! Компьютер предлагает большой выбор тренировочных программ и отслеживает время, скорость, дистанцию, калории и частоту сердечных сокращений. Кроме того, благодаря функции восстановления вы будете измерять эффективность организма, Body Fat будет определять уровень жира в организме и рассчитывать индекс ИМТ. В программе HRC, контролируемой сердцем, на протяжении всей тренировки нагрузка будет подстраиваться под ваш пульс так, чтобы он был максимально оптимальным.
Тактильные датчики пульсаПеревірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних датчиків в рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики, щоб заміряти свій пульс. Крім того, комп'ютер дозволяє вимірювати пульс за допомогою бездротового телеметричного пояси, сумісного з велотренажером (пояс в комплект не входить, купується окремо). Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь то сжигание калорий, улучшение физической формы или укрепление сил - оптимальная частота сердечных сокращений всегда поможет вам достичь желаемых результатов более эффективно!
Регулируемый угол поворота руляПравильно отрегулированный угол наклона руля - сделает тренировки еще более комфортными. Кроме того, он обеспечит оптимальное положение рук и запястья, чтобы они не подвергались риску неприятного онемения во время тренировки. Угол наклона можно легко отрегулировать с помощью регулятора, расположенного под тренировочным компьютером.
Противоскользящие педали с фиксирующими ремнямиБезопасность во время тренировок очень важна! Поэтому, когда вы тренируетесь на этом велосипеде, не нужно беспокоиться о том, что ваши ноги соскользнут с педалей. Благодаря нескользящим педалям с фиксирующими ремнями они будут оставаться на месте все время.
Регулируемое сиденье по вертикалиВосемь уровней регулировки высоты сиденья позволят вам выбрать наиболее оптимальное положение для тренировки. Удобное, мягкое сиденье позволяет чувствовать себя комфортно даже во время длительных тренировок.
Горизонтальное регулирование сиденьяБольшое, удобное сиденье с регулируемым расстоянием позволит вам настроить тренажер в соответствии с вашими индивидуальными потребностями.
Транспортные роликиПосле тренировки вам не нужно беспокоиться о том, что ваш дом все равно будет выглядеть как тренажерный зал. Благодаря функциональным транспортным роликам, встроенным в передний стабилизатор, вы можете легко перемещать оборудование в другое место.
Система магнитного сопротивления13-килограммовая магнитная система сопротивления (система маховика), который используется в тренажере, гарантирует, что занятия на этом велотренажере не перегрузит колени, будет плавным и, что немаловажно, очень тихим. С моделью Apollo вы можете тренироваться даже ночью, не беспокоясь о том, что пробудете других членов семьи.
Мат под тренажерЗащитный коврик будет эффективен во время занятий, он обеспечивает стабилизацию при интенсивных тренировках, звукоизоляцию и защиту пола от повреждений.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 37.8 кг |
| Вага маховика | 13 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Час, Частота пульсу |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 см |
| Довжина | 111 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | LCD |
| Вимірювач пульсу | Так |
| Клас | Домашні |
| Комплектація | Велотренажер, мат |
| Конструкція | Вертикальні |
| Показання дисплея | Час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, watt-контроль, h.r.c., body fat, функція recovery |
| Розміри | 148x55x111 см |
| Регулювання | Сидіння з вертикалі, сидіння з горизонталі, кута нахилу керма |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Транспортувальні ролики | Так |
| Рівні навантаження | 16 |