
67 888 ₴
Біжи або ходи в будь-яку погоду! Бігова доріжка Hop-Sport Integra — ідеальне обладнання для всіх, хто хоче підтримувати свою фізичну форму, схуднути або поліпшити роботу серцево-судинної системи.
Бігова доріжка Integra — це сучасний тренажер з двигуном потужністю 3,5 л. с., який дозволяє бігати з максимальною швидкістю 20 км/ год. Широке бігове полотно надає відмінну можливість проводити інтенсивні тренування, не виходячи з дому. Доріжка оснащена потужним комп'ютером, в якому записано 18 тренувальних програм різної інтенсивності та тривалості. Також в комплект входить телеметричний пояс, який при правильному розміщенні на грудях дозволить вам стежити за частотою свого пульсу. Ці дані відображаються на дисплеї тренувального комп'ютера.
Бігова доріжка має ергономічну конструкцію, завдяки чому вона легко складається і не захаращує простір у вашій квартирі. Наявність транспортувальних роликів забезпечує легке і зручне перемешение тренажера в будь-яке зручне для вас місце.
Основні характеристики:
Завдяки комп'ютеру з чітким 7-дюймовим РК-дисплеєм ви можете відстежувати дані таких параметрів тренування: відстань, час, швидкість, частота пульсу і витрачені калорії. Комп'ютер тренажера Integra — рекордсмен серед бігових доріжок за кількістю тренувальних програм: цілих 18 штук різного ступеня інтенсивності і тривалості. Також можна скористатись спеціальною ручної програмою, яка дозволяє користувачеві налаштувати параметри доріжки суто під свої фізичні можливості. Інтерфейс комп'ютера простий і інтуїтивно зрозумілий. Якщо ж ви любите тренуватися під улюблені треки, просто підключіть свій mp3-плеєр або телефон до тренажера і активно займайтеся, слухаючи музику з динаміків, вбудованих в доріжку.
АмортизаціяБігова доріжка Integra обладнана спеціальними амортизуючими подушками, створеними за технологією Dual-Cushion, які захищають суглоби і зводять до мінімуму ризик травм. Також такий тип амортизації не тільки істотно знижує рівень шуму під час використання пристрою, але і нівелює вібрацію, яка походить від доріжки, одночасно захищаючи підлогу від можливих механічних пошкоджень.
FitshowВикористовуйте спеціальний додаток FitShow і зробіть свої щоденні тренування. Додаток безкоштовне і доступне для Android і IOS. FitShow включає в себе різні тренувальні програми і дозволяє зберегти прогрес занять користувача. За процесом тренування можна спостерігати на екрані планшета, смартфона або телевізора.
Регулювання кута нахилу бігового полотнаВи можете відрегулювати нахил кута бігового полотна на 5 можливих рівнях. Зробити це можна за допомогою спеціальної кнопки, розташованої на робочій панелі доріжки. Завдяки цьому користувач легко може змінювати ступінь інтенсивності своїх занять.
Складна конструкціяУ будь-який момент ви швидко і просто можете скласти бігову доріжку і поставити її в потрібне вам місце. Складання і розкладання пристрою здійснюється автоматично, тому ви можете зробити це самостійно і в зручний час. Наявність транспортувальних роликів дозволяє легко переміщати тренажер куди вам потрібно.
Бігове полотноДоріжка Integra має біговим полотном завширшки 152x50 см, яке гарантує вам комфорт і безпеку під час кожного тренування.
Телеметричний поясТелеметричний пояс, який входить в комплект бігової доріжки Integra, дозволяє вам стежити за своїм пульсом протягом усього заняття. Це відмінне підмога для людей, які починають тренуватися в так званій зоні частоти пульсу.
Параметри бігової доріжкиБеговая дорожка оснащена двигателем постоянного тока мощностью 3,5 л.с., который позволяет разгоняться от 1 до 20 км/ч! Тренажер идеально подходит для спортсменов с различным уровнем подготовки. Максимальный вес пользователя, который способна выдержать дорожка, составляет 150 кг.
Больше Меньше| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | Складні |
| Максимальна швидкість | 1-20 км/год |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Потужність двигуна | 3,5 л. с. |
| Призначення | Домашні |
| Показання дисплея | Швидкість, час, дистанція, калорії, пульс |
| Розмір бігового полотна | 152x50 см |
| Розміри | 194x83x148 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Бігова доріжка |