


20 999 ₴
Велотренажер Vigor B20 - це популярний вибір для тих, хто хоче займатися велоспортом у комфортних домашніх умовах. Він вирізняється надійністю, функціональністю та привабливим дизайном.
Технічні характеристики:
Комп'ютер 5,5» (LCD):
Розміри:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vigor |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Вага | 39 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 56 см |
| Висота | 149 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Цінна |