


69 999 ₴
Велотренажер Vigor R11 - це висококласний тренажер, який поєднує в собі функціональність професійного обладнання та комфорт домашнього використання. Він ідеально підійде для тих, хто прагне до інтенсивних та ефективних тренувань.
Технічні характеристики:
Комп'ютер (LED):
Розміри:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vigor |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 170 кг |
| Вага маховика | 23 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Вага | 80 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 162 см |
| Ширина | 71 см |
| Висота | 139 см |