



78 999 ₴
Орбітрек Vigor E12 - це висококласний тренажер, розроблений для задоволення потреб як професійних спортсменів, так і любителів фітнесу. Він поєднує в собі міцну конструкцію, широкий функціонал та інноваційні технології.
Технічні характеристики:
Комп'ютер (LED):
Розміри:



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vigor |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 170 кг |
| Максимальна довжина кроку | 50 см |
| Конструкція | Цілісна |
| Вага маховика | 20 кг |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Утримувач для пляшок, Тримач для телефону, Транспортувальні ролики |
| Вага | 136 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 77 см |
| Висота | 194 см |