


15 399 ₴
Орбітрек Vigor 6001E - це надійний і функціональний еліптичний тренажер, що ідеально підходить для занять спортом у домашніх умовах. Він дає змогу ефективно тренувати всі основні групи м'язів, зміцнювати серцево-судинну систему і спалювати калорії.
Технічні характеристики:
Комп'ютер (LCD):
Розміри:



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vigor |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Вага маховика | 8 кг |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Оберти, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час, Кількість кроків |
| Вага | 48 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 128 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 160 см |