




34 999 ₴
Vigor XPL800 - це надійна і функціональна бігова доріжка, яка відмінно підійде для занять спортом в домашніх умовах. Вона дасть вам змогу ефективно тренувати серцево-судинну систему, зміцнювати м'язи ніг і спалювати калорії.
Характеристики:
Комп'ютер:
Технічні характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vigor |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 2,6 - 3 |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 130 см |
| Ширина полотна | 48 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Програма Body Fat, Частота пульсу, Час, Програма Quick Start |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Вага | 90 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 82 см |
| Висота | 127 см |