






6 040 ₴
Диван-конструктор Hop-Hop - це не просто меблі, а цілий всесвіт для ігор і розвитку вашої дитини. Цей універсальний набір дає змогу створювати безліч різних конфігурацій: затишні куточки для читання, м'які гірки для катання, будиночки для ляльок і багато іншого.
Переваги:
Характеристики:



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Основні | |
| Наповнювач | Пенополиуретан |
| Додаткові елементи | Немає |
| Форма | Нестандартна |
| Матеріал | ПВХ |
| Кількість елементів | 5 шт. |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.2 л |
| Розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Довжина | 1000 см |
| Ширина | 400 см |
| Висота | 500.0 |